nedeľa 10. novembra 2019

A a C- sérum od Mad Hippie


Už to bude nejaký ten rôčik čo som začala pravidelne používať séra. Stále si vravím, že som s tým mohla začať už skôr a tak nabádam aspoň Vás. Myslím, že po 25 je na to ideálny čas a keď máte nejaké problémy s akné alebo dehydrovanou pleťou aj skôr.

        Môj stav pleti je teraz v celku slušný, teda aspoň čo sa týka vyrážok, nejak extrémne som sa nevysypala už dlhší čas. Čo by sa jej však zišlo je rozjasnenie a taká štavnatá hydratácia. Možno je to tým, že som zmenila séra a používam momentálne len dve, ktoré nepatria zrovna medzi “pumpovače" hydratácie. Okrem toho už dlhšiu dobu nepoužívam Aha a Bha kyseliny (jednoducho došli),  ale čoskoro si ich určite dokúpim.  Len nakoľko som si dala záväzok, že nebudem zbytočne a veľa nakupovať, tak musím ešte chvíľku počkať... možno :D

V mojej starostlivosti o pleť sú momentálne dve séra, teda ešte jedno občasné od Vichy, ale o tom som písala tuto. Dnes Vám predstavím  Vitamín A a Vitamín C od Mad Hippie, ktoré sú u mňa novinkou.

Share:

pondelok 4. novembra 2019

Dovolenka v Turecku 2, Pamukkale

cestovanie

Určite nezaškodí pripomenúť si chvíľky tepla práve teraz, keď sa nám opäť ochladilo. Leto je už dávno preč a ja si len spomínam na tie príjemné dni dovolenky v Turecku, ktoré sme zažili. 
         Hoci som plánovala do pokračovania pridať aj video, nakoľko sú moje zábery dosť roztrasené a väčšina je urobená v zlej polohe s mobilom, tak som od toho upustila.  Tak či onak, fotky povedia tiež mnoho a čo sa nedá povedať cez ne, to vám objasním ja :). 

       Navštívili sme totiž jedno krásne miesto v Turecku, ktoré by si nemal újsť nik, kto do tejto krajiny vstúpi. A tým je PAMUKALLE, travertínové terasy zapísané ako prírodná pamiatka v Unesco. 


Share:
Blog Design Created by pipdig