pondelok 29. mája 2017

Ako sa nezblázniť v stresových časoch

bojujeme proti stresu

Čo si budeme hovoriť, doba je rýchla a málokto má dnes na ružiach ustlané. Chceme mať stále viac a to si vyžaduje aj viac pracovať. A preto máme buď prácu, v ktorej sme od rána do večera alebo pre istotu dve práce a popritom ešte nejaké iné aktivity, či školu a súčasne viacero brigád. 

Ako inak nás to dobehne a ja nie som výnimkou. Taktiež chodím ako bežný smrteľník do práce a popri tom robím asi milión iných vecí a blogujem. A potom len zistím, že som totálne v strese, unavená a neviem čo so sebou. No a vtedy je čas niečo robiť! Inak je zle-nedobre.
Share:

streda 24. mája 2017

Kozmetika nabitá unikátnym obsahom

prirodna kozmetika recenzia

Niektoré produkty skúšam dlhšie a niektoré kratšie. Na tieto som si nechala celkom dosť čas, pretože čo sa krémov týka, je to u mňa stále dosť neistá záležitosť. S väčšinou sa vlastne až tak veľmi nekamarátim a musím sa priznať, že som bola sama zvedavá, či mi tento sadne. No a ako to teda dopadlo?
Share:

štvrtok 18. mája 2017

Na farebnú nôtu - vlasy a líčenie

pink hair, color make up

Sľúbené pokračovanie článku je tu :). Posledné dni som mala mierne stresujúce, pretože sa toho nakopilo kopu v práci, pomimo práce a všade, kde sa len dalo. Ale našťastie už sa to troška upokojilo a ja verím, že to takto ešte pár dní potrvá :).
Share:

pondelok 8. mája 2017

Na farebnú nôtu - outfit

fasion blog

Vonku bolo posledné dva týždne počasie viac-menej na depresiu (aj keď dnes je to už o niečo lepšie) a keď sa slnko nevie umúdriť a poriadne posvietiť, rozhodla som, že pridám do sveta trochu farieb aspoň ja, a to rovno vo svojich vlasoch :). Ružová mi na hlavé visí už nejaký ten týždeň a musím povedať, že sme sa celkom skamarátili :). Doteraz to bol síce len taký nevinný jemný ružový nádych, no dnes som išla poriadne do toho :). 
Share:

streda 3. mája 2017

Douglas otvára brány


Nie je to až tak dávno, čo som vám avizovala vstup nového predajného raja pre kozmetické maniačky na slovenský trh :D. Vystriedalo sa odvtedy pár príjemných teplých dní, asi milión studených, dokonca aj nejaká tá fujavica a metelica - žeby to predsa len bolo o niečo dávnejšie ako si myslím?
Ale nie, nebolo, to len počasie sa zbláznilo! Vás ale možno tiež pochytí mierne bláznovstvo alebo aspoň nákupná horúčka,  keď vkročíte do nových predajní Douglas, alebo ste tam už aj vkročili?
Share:
Blog Design Created by pipdig