utorok 30. januára 2018

Aký bol môj rok 2017


Nezvyknem sa nejak spätne veľmi zamýšľať nad tým, aký som mala rok, čo sa zmenilo alebo nezmenilo...pokiaľ mi to výrazne nezasiahlo alebo nezruinovalo život. Ale čas-odčasu asi nie je zlé obzrieť sa a zhodnotiť, čo som to za sebou zanechala :) a na čo som prišla.

Na to, že môj život plynul v roku 2017 celkom v pohode, našťastie sa ani začiatok roka nezačal žiadnou katastrofou, čomu som veľmi vďačná. Predchádzajúce roky mali od pekného začiatku veľmi ďaleko, takže si teraz omnoho viac cením, pokiaľ je v mojom živote pokoj a moji blízki sú v poriadku.
Share:

nedeľa 21. januára 2018

Starostlivosť o pleť na prírodno

organic cosmetic on face

Z každej strany sa na nás momentálne rúti bio boom, mňa táto mánia postihla už pred rokom a aj keď ju nepraktizujem úplne do bodky, niektoré produkty sa dostali do mojej každodennej rutiny.
 Dnes vám však predstavím starostlivosť o pleť, ktorá pozostáva len z bio kozmetiky, alebo rovno aj z nejakých tých “produktov” či skôr ingrediencií, ktoré ukrýva vaša kuchyňa :). 

Už som sa pri bio či prírodnej kozmetike stretla s rôznymi názormi, od toho, že to je super až po to, že to je totálne blbosť a aj tak je všetko chemické... Čo si ja teda nemyslím, pretože chtiac-nechtiac cítim na svojej pleti, či si aplikujem krém s prírodnejšími ingredienciami bez parabenov, silikonóv alebo či si dám takú fajnú spŕšku “chemických” látok. 

Aby ste sa však nemýlili, neodsudzujem klasickú kozmetiku, veď ju u mňa môžete neustále vidieť, ale raz za čas (pri niektorých produktoch aj stále - hlavne krémy na tvár) je veľmi oslobodzujúce ďať pokožke oddych v podobe niečoho, čo by ste pokojne mohli aj skonzumovať. A pokiaľ máte citlivú pokožku, práve pri bio kozmetike nájdete skôr niečo, čo vám bude vyhovovať.
Share:

piatok 12. januára 2018

Líčenie s prírodnou kozmetikou

prirodný make up, so bio etic bb krem

 Už ubehlo celkom dosť času od toho, ako ma chytila prírodná maniera v kozmetike a to nie len tej na telo, ale tiež v dekoratívke. Lenže dekoratívna prírodná kozmetika, to je jedna celá epizóda skúšania a omylov. Hľadala som celkom dlho niečo čo by mi vyhovovalo a spĺňalo do väčšej miery moje požiadavky.

No a niečo som aj konečne našla, hoci v mnohom sa to úplne s tou klasickou dekoratívnou kozmetikou porovnávať nedá, ale zas čo má prírodná kozmetika navrch je to, že mojej pleti naozaj robí dobre.

Takže milý moji prinášam vám dnes moje prvé líčiace video v ktorom nájdete len prírodnú kozmetiku a ako mi sedla a aká vlastne je, zistíte už vo videu :). Share:

utorok 9. januára 2018

Pupa dekoratívna kozmetika

Pupa I am metalic recenzia ruže

Vianoce sú už definitívne za nami a opäť začal bežný kolobeh. To znamená, že je večer, ja sedím na gauči, ktorý je mojou pracovňou aj oddychovým miestom zároveň a konečne sa púšťam dohnať to, čo som doma na východe nejak nestihla. 

Share:

streda 3. januára 2018

PR novinky posledných aj dávnejších mesiacov

Nyx, Loreal, s.Oliver kozmetika novinky

Ahojte moji milí :),
v prvom rade vám chcem popriať krásny nový rok 2018 :). Dúfam, že ho začínate lepšie ako ja, pretože u mňa je to opäť s chorobou. V podstate som takto začínala aj dva predchádzajúce roky a len verím, že si to odkrútim teraz a počas roka ma choroba už nezastihne (síce porekadlá idú skôr proti tejto teórii). 
Asi ste si všimli, že som cez sviatky nič nepridávala, ale potrebovala som si užiť týždeň (aj viac) bez mojich denných činnosti (do ktorej blog určite patrí) a užívať si domov :). 
Tak ale som späť a dnes som si pre vás pripravila taký mix produktov, ktoré som vám zatiaľ nestihla predstaviť.
Share:
Blog Design Created by pipdig