nedeľa 10. marca 2013

Cestovanie po slovensky

Dnes cestujem do Bratislavy už sa nemôžem dočkať úžasnej 9 hodinovej cesty s troma prestupmi. S dopravou na Slovensku je to vážne, ale vážne zle. Po väčšine si pozerám nejaké filmy, ale kedže náš internet doma viac nejde ako ide, nemám žiadny záživný v počítači. Tak mi držte palce nech to v zdraví prežijem :)

I travel to Bratislava today already can not wait for an amazing 9 hour trip with three penetrations. The transport in Slovakia is a serious, but seriously wrong. I watch mostly some movies, but since our internet at home more than it does not, I have no gripping your computer. So let me cross your fingers that the health survive :)


Share:

piatok 8. marca 2013

Život začína byť pre mňa natoľko zložitý, že sa v ňom prestávam vyznať. To čo bolo pre mňa jasné zdá sa mi rozmazané. Bojím sa toho, že si mám utvoriť svoju budúcnosť a že šliapnem vedľa a nebude cesty späť.  Prečo je všetko tak komplikované? Ach jaj....... ach jaj
Share:

utorok 5. marca 2013

Skyfall -piano

Ahojte,   opäť prebieha hlasovanie do finále, hlasovať za mňa môžte tak že otvoríte tento odkaz:     http://pianista2013.cz/lucia-beresova/ a kliknete na tlačítko páči sa mi to. Za Váš hlas Vám veľmi pekne ďakujem :)


Hi, voting takes place in the competition, vote for me so that you can open the link, and you like it. For your voice, thank you :)  http://pianista2013.cz/lucia-beresova/
Share:

piatok 1. marca 2013

Pianista 2013

Dámy a páni,
ak neviete čo s nedelným večerom a nachádzate sa v Prahe, pozývam Vás na súťaž Pianista 2013, ktorá sa uskutoční v hotely Boscolo. Predstavia sa Vám tam zaujímavý klaviristi, a medzi inými aj ja. Príďte ma podporiť a vypočuť si kus dobrej a zaujímavej hudby :)
Viac informácii nájdete na tejto stránke : www.pianista2013.cz

Share:
Blog Design Created by pipdig