piatok 31. decembra 2010

Pomaly sa nám rok končí

Tak a je to tu, už len pár hodín a privítame Nový rok. Čo sa vám v tomto roku podarilo? Čo naopak? Tak v mojom prípade bola najväčšia zmena to, že som v Bratislave. A to, že si začínam uvedomovať, že už nie som to bezstarostné dievča, ktoré mi trošku aj chýba. Ale zas na druhej strane, človek nemôže mať stále 18....a ani 21.... V podstate mi tento rok priniesol naozaj mnoho. A čoho si najviac cením, je zmena hodnôt v mojom živote. A už netrpezlivo čakám čo mi prinesie ďalší.
A keď už tak spomínam, tak tu dávam fotky z minulého roku.
Bunda- Orsay, nohavice- New yourker
Share:

utorok 28. decembra 2010

Paleta

Predstavujem vám svoju novú paletu z oriflame. Trochu som s jej kúpou váhala, ale nakoniec som celkom rada. Inač čo robíte teraz keď máte voľno? Ja asi naozaj idem zasadnúť ku knihám, som zvedavá teda ako to dopadne. Či to nebudú opäť len prázdne slová a ja si nájdem tisíc iných veci čo mám na práci.


Share:

pondelok 27. decembra 2010

Vianoce

Ahojte,
Ako ste prežili sviatky? Ja som celý čas nacvičovala s kostolným zborom a trošíčku aj pomáhala našim. Dokonca sme mali pred polnočnou omšou aj malý koncert v krásnych plesových šatách :) A teraz mám už trošku voľno ibaže sa musím učiť. Teda už aj dnes som chcela, ale ako je už poobedie na učenie to nevidím.
Share:

utorok 7. decembra 2010

Moja klavesová taška

Zdravím vás, dnes som si bola poobzerať trošíčku obchody a našla som tam čižmy...teda boli to kríženci gumákov a akože snehúľ. Sú biele a totálne nepriehliadutelné.....a tak rozmýšľam či si ich kúpiť. Teoreticky by sa mi mali hodiť k bielej kabelke a azda aj k mojej bielej bunde, ktorú ale veľmi nenosím. Keď ja chcem niečo v čom bude teplučko a sucho....veď nechcem až tak veľa.
       No ale pred mesiacom tu bola moja kamoška, a samozrejme sa troška neobišlo bez fotenia. Mám ale len jednu fotku, nieje to neviem aký skvelý outfit  a dokonca na nej ani veľmi nevidno čo mám oblečené, ale mám tam moju milovanú tašku, ktorú som si kúpila s Poľska, bola to láska na prvý pohľad, keď ja jednoducho milujem hudobné potlače...ako správna hudobníčka.
Share:

pondelok 6. decembra 2010

Emily Didonato by Miguel Reveriego for Numéro #118

Kedže nemám vhodnú obeť, ktorá by ma od fotila pridávam aspoň pre mňa lákavé editory.


Ach chcem tie veci....vlasy mi postačia svoje.
Share:

streda 17. novembra 2010

Ako byť in alebo hrdinovia dnešnej doby

Určite ste si prečítali nejakú knihu od autora tohto storočia, po prípade videli nejaký zaujímavý film.
A ak sa nad tým trošku zamyslím príde mi obraz dnešného in človeka asi takýto::
      Životný štýl:
Ak chceme byť zaujímaví, musíme byť perfektne módne oblečený, čím drahšie a značkovejšie veci tým lepšie. Popritom je potreba vrcholne pohŕdať tými, ktorý sa o to nesnažia tiež.
      Využitie času:
Number one tvorí opíjanie v každej jednej voľnej chvíli. Napríklad: -medzi hodinou v škole
- pred skúškou....na povzbudenie a naštartovanie vykecávania                                                                 - po skúške na oslavu alebo zapíjanie neúspechu ( potrebné nadávať na toho imbecila, ktorý mal tu drzosť vám skúšku nedať )    
-večer !! pretože je koniec dňa,
-ráno, pretože klin sa klinom vybíja, alebo bude ťažký deň.
Pokiaľ niekomu nestačí alkohol, čí je mu z neho zle, má na výber iné ľahko dostupne drogy ako marihuana...veď to vlastne droga ani nieje, to že po pár rokoch jej častého užívanie si ledva prídete na meno je maličkosť....a iné drogy
K efektívnemu využívaniu voľného času neodmysliteľne patria párty a diskotéky. Aby sme sa rozumeli nie hocijaké diskotéky, ale také kde to žije. To obsahuje: Čo najväčšie množstvo úchylákov mimo reality, viacero prepitých na vlastných nohách už neudržateľných  "kočiek" . Odtieranie jedného o druhého, prípadne viacerých v rytme alebo bez.
Po žúrke príde na rad ničenie všetkého čo dotyčnému príde pod cestu, grcanie vôkol seba a sexovanie najlepšie s niekym nie veľmi známym.
Tu taktiež nezabúdame na osočovanie ľudí, ktorý ničia partiu, lebo sú tak naveľa že po tretom poháriku nechcú pokračovať do kómy alebo dokonca nechcú ani len začať.
     Láska:
Tá práva sa nachádza až okolo 30 zvykne končiť okolo 35. A hľadá sa ďalšia. Láska sa nepovažuje za lásku to je len nejaký blud, pokiaľ je nájdená pri prvom partnerovi. Dotyčný si totiž neuvedomuje koľko toho stratil, čo sa týka nevyužitia dostatočných sexualných skúsenosti. Ešte sa tu môže vyskytnúť výnimka pokiaľ toho druhého nepozorovane podvádza s kade kým.
     Zmysel života,  práca:
Zmyslom života je mať prachy na všetko a dostatočne si ich užiť. Tu musím zvýrazniť že prachy bez práce samozrejme, najlepšie je získať ich podvodom. Prípadne oblbnutím nejakého hlupáka, ktorého to nenapadne.


Neberte to ako kritiku spoločnosti a všetkých ľudí na vôkol. Len tak mi to niekedy príde, keď čítam, keď pozriem nejaký film, keď póčúvam ako niektorý strávili voľný večer. Aj ja sa rada pekne obliekam, chcem žiť na vyššej nohe, rada si zažúrujem ibaže pokiaľ ma chce niekto preťiahnúť cez nohavice....nevidím v tom veľký zmysel. Dokonca si aj rada vypijem, ale zas nechcem na druhý deň umierať, a hanbiť sa za deň, ktorý som strávila bez hlavy a vyčítať si kopu vecí. Nie som žiadna ukážka perfektného života. Len uvažujem kde je tá hranica. Ako si neskaziť život, zanechať si svedomie a ľudskosť.
Aký máte nato názor vy ???
Share:

nedeľa 31. októbra 2010

A je to tu 22Tak a je to tu dnes mám 22 a čo je milé narodila sa mi neter. Veľmi tu nestihám pridávať ale azda sa to troška zmení no uvidíme. A
Share:

nedeľa 12. septembra 2010

Mlynská dolina .....hanba Bratislavy

Zdravím vás. Už som tu akosi dlho nebola, no nejak som nemala chuť a ani inšpiráciu. Za ten čas som ale stihla zápis na školu, takže som oficiálne poslucháčka VšMU a stihla som sa aj ubytovať. Chystala som sa na to, že to bude hrozné, ale toto ma aj tak prekvapilo.
Bývam ešte s dvoma dievčatami, ktoré som nestihla stretnúť. To by nevadilo, len.....izba je tak mala, že sa tam vôbec nezmestia tie veci, ktoré tam sú, skrine ani nehovorím. Dokonca si dve malé skrinky mame rozdeliť tri. Netuším ako to spravím.... ale dobre, to by som ešte tiež nejak prežila. Avšak, čo je na neprežitie sú vecká. Dve toalety na celé poschodie.....v príšernom stave, samozrejme. Ďalej sprchy: dve na celé poschodie, z toho jedna nefunkčná.....nemám  na to slov a možno by som aj nejaké našla, ale pekné by boli sotva. Hluk o tom sa asi nemusím ani zmieniť, steny sú ako z papiera. Balkón nezamrežovaný na 1. poschodí ...no milé teda. Ja nechápem....Bratislava, hlavné mesto! Človek by si myslel, že azda troška kultúry, azda troška úrovne ...veľká chyba. Je to jednoducho hanba, veď to niesu podmienky na normálny život. Viem že nemôžem čakať neviem čo...ale tak troška, aspoň troška....máte s týmito internátmi alebo inými skúsenosť???? Ako sa vám to pozdáva?">">">


">
Share:

štvrtok 19. augusta 2010

Dobré ránko

Práve som si dopila kávu a chystám sa konečne zasadnuť za klavír.  Škola je už akosi predo dvermi a ja začínam byť z toho už akási nervózna alebo plná očakávaní,  pretože sa idem vnoriť do neznáma.
Počúvate niekto klasiku? Ak nie máte možnosť. Moja obľúbená etuda. Tažka ako fras. Ešte som ju nehrala ale aj na to príde. Napísal ju Alexander Skriabin ruský skladateľ narodený na štedrý deň. Celkom milé, nie? A túto etudu hra Horowitz, jeden výborný klavirista ktorý hral tak, ako sa mu zapáčilo a absolútne sa nepridržiaval tzv. klaviristických zasad.  

tak čo páči sa vám??
Share:

streda 18. augusta 2010

Milé prekvapenie

Dnes sa mi v obchode u nás doma stala veľmi milá udalosť. Keď som nakupovala potraviny, opýtala sa predavačka či je moja čelenka hačkovaná. Po pravde som priznala, že ani netušim pretože len dnes, som ju získala od mojej sestry. A ona na to že sa jej veľmi páči, a že krásne ladí k nohaviciam. Naozaj ma to uprimne potešilo :).
Okrem iného som bola s mamkou v meste a pokúpila som si nejaké nové vecičky na seba, ale to až na budúce. Čo vám ale chcem úkazať sú zošity a púzdra ktoré som si minule kúpila v tescu. Tak veľmi sa mi páčia, no môžem ja za to že som horšia v tom to ako moja 5 ročná neter???? :DDD
 A čo sa týka pravopisu ja mám nastavený slovensky, ale keď pišem tak mi opravuje asi po Molgonsky strááášnééé a ja neviem čo s tým.


Tak tento zošit je z Izraela ale ostatné sú z tescaShare:

utorok 13. júla 2010

Spoveď nákupnej maniačky

Takmer každý večer si v tomto čase pozriem nejaký film. Snažím sa totiž doplniť nedostatok pozeraných filmov počas roka. Takmer stále sa nechávam uniesť na komédiách, ktoré mi dodávajú čo to z nejakého šialeného, neobvyklého, možno až trošku presladeného štýlu...alebo neviem ako to nazvať. A takým niečim je aj štýl Rebecy Bloomwoodovej. Nebudem vám písať o čom ten film je, veď aj názov je dosť výstižný.
Ale čo sa týka môjho názoru. Niektoré situácie sú naozaj extrémne zobrazené. Ale zasa to sa v mnohých filmoch stáva. Len mňa privádza hocijaká napatá situácia do šialenstva...no ale čo už, snažím sa z toho liečiť. Ale za to je tam dosť naozaj zábavných scén. A hlavne veľmi sa mi páči jej štýl. Jednoducho milujem farby a šialené veci. A keď vidím niečo také moje srdiečko plesá.
Videli ste ho už??????? Čo si o tom myslíte vy???????
Ach toľko topánok pokope :)Farby, farby, výrazne farby I love colours
Share:

sobota 5. júna 2010

Slniečko

Jej ono predsa len svieti a dnes úplne nádherne. Pevne dúfam že bude svietiť dosť dlho. Dnešný deň som strávila cvičením samozrejme len na klavíri :) ine u mňa nemá veľkú obľubu. V utorok mam moj absolventský koncert a tak už je naozaj na čase sa do toho poriadne pustiť. A ako je to ú vás s počasím?.
Na sebe mám sukňu s teranovi a tričko z ameriky. A moje krásne čerešničkové pukačky ktoré ani nevidno.
"> ">
Share:

štvrtok 3. júna 2010

Navždy sa zachová v pamati stušková

Sú to už dva roky od mojej stuškovej. A niekedy ma chytá nostalgia, a to hlavne ak si šírou náhodou prezriem fotky. Nechcela by som vrátiť naspať čas ale je milé zaspomínať si.
Moje šaty som si nechala šiť a s výsledkom som bola veľmi spokojná, na fotkách to síce nevidno ale rozparok mi išiel od hora ako je ten druhý tmavofialový lem.
Share:

sobota 22. mája 2010

Luluuška

Predstavujem mam mojho milacika LULUUšKU :) asi ma zaujimave meno čo?? hihi no nieje zlatá???>
Share:
Blog Design Created by pipdig