nedeľa 29. mája 2016

Zendium a zubná hygiena - recenziaÓÓÓ zuby... na túto tému, hlavne čo sa problémov týka, by som mohla písať eseje. Do vienka mi v tomto smere nebola vložená práve najlepšia výbava. Zuby mám malé (dosť malé), ďasná veľké (dosť veľké), k tomu citlivé, kazivé, krvácajúce a tak ďalej. V starostlivosti o zuby neotáľam, len neviem, či mi ju oplácajú rovnakým - ak vôbec nejakým - dielom....
Potešilo ma,  že som dostala ponuku vyskúšať nový rad zubných kefiek a zubnej pasty od Zendium, ktorá sa zameriava aj na citlivé zúbky, a to je presne niečo na tie moje nešťastnice.
Share:

streda 25. mája 2016

Bloger roka 2015

Posledné dni som mala dosť náročné, ubehané, ale zároveň nabité skvelými zážitkami. Keď ma sledujete pravidelne, tak viete, že som  postúpila do top 7 v kategórii krása  :) a tým pádom som sa zúčastnila galavečera bloger roka 2015. Všetko sa to konalo v hoteli Grand hotel River park, čo je inak úplne super miesto. Mala som tam možnosť vidieť množstvo skvelých blogerov, ktorých sledujem alebo tých, ktorých možno sledovať začnem :). Všetko bolo perfektne prichystané a mohla by som tu o tom básniť aj tri hodiny, avšak myslím, že fotky povedia viac.
Nakoniec som získala dokonca 2. miesto :). Bol to skvelý zážitok a ešte raz vám ďakujem, že ste za mňa hlasovali  :))

Photo by Lucia


Share:

nedeľa 8. mája 2016

Antiperspirant Dove original s hydratačným krémom - recenzia

Deodorant po holení


Pomaly sa viac a viac otepľuje, rukávy sa skracujú a pre väčšinu žien sa s tým spája rutina holenia podpazušia. U mňa sa s tým spája aj večne podráždená pokožka a myslím, že nie som jediná. Ako vieme, po holení by sa nemal používať dezodorant, respektíve by bolo vhodné čo najviac oddialiť jeho aplikáciu. Ak to nedodržíme, môžeme sa "tešiť" z ešte podráždenejšej pokožky, ktorá štípe, páli či neznesiteľne svrbí.  No aj takýto je život ženy - večný boj s kozmetickými problémami. Na rad prichádza otázka: trpieť a voňať alebo trpieť menej a "byť cítená".... myslím si, že odpoveď je jasná, či???

Share:
Blog Design Created by pipdig