sobota 23. apríla 2016

Spring outfit and yellow shoes - Jarný outfitMinulý týždeň bola sobota ako stvorená na prechádzku a fotenie :), tak som to využila a prinášam vám outfitový článok. Na obhliadku som sa vydala do starého mesta, pešo. Neviem ako vy, ale ja chodím rada pešo aj na dlhšie vzdialenosti, hromadnú dopravu totiž nemám v láske. Pokiaľ sa jej môžem vyhnúť, vždy to rada urobím. Dlhá chôdza však so sebou nesie aj isté nevýhody a vyžaduje nízke pohodlné topánky.  Keď ja ale túžim po vysokých! Predstava, že prídem o nohy do 15 minút od obutia, nie je veľmi lákavá... našťastie ale existuje riešenie - topánky na plnom opätku. S týmito žltými kráskami som prešla v ten deň približne 7 kilometrov a to takmer bez ujmy :). Na konci som síce už cítila únavu a miernu bolesť, ale to by sa mi stalo asi aj v teniskách. Okrem toho majú tieto topánky takú jarnuuu farbu a dokonca boli za babku z Ccc.
Share:

štvrtok 14. apríla 2016

Kokosový olej - všestranný pomocník Coconut oil review

kokosový olej využite


Je to už nejaká tá doba, čo sa stal kokosový olej mojím verným spoločníkom. Prvýkrát mi padol do oka v jednom peknom bio obchode na Hurbanovom námestí a odvtedy naň nedám dopustiť. Vystriedala som už niekoľko značiek, no momentálne sa u mňa udomácnil Kokosový olej od Purity vision bez vône a Bio Kokosový olej.
Share:

nedeľa 3. apríla 2016

Jar na balkóne - spring on balcony

Slnko svieti a prebúdza sa príroda, jednoducho, život dýcha z každého kútika. Darmo, pekná jar má svoje čaro, pochmúrne nálady sa strácajú ako mávnutím čarovného prútika.

Zahrada na balkóne

Čím som staršia, tým viac sa vo mne ozýva zelené, vidiecke srdce. Híkam nad krásou rozkvitnutých rastliniek a žasnem nad tým, ako sa dá vypestovať množstvo vecí z úrodnej pôdy.
Zeleň si našla už dávno miesto v mojej obývačke,  no teraz sa presúva aj na balkón.
Je to prvýkrát, čo tento priestor vôbec obývam, a tak som sa rozhodla, že sa na ňom pokúsim niečo vypestovať, ale hlavne, že si na ňom vytvorím svoju oázu pokoja uprostred rušného mestského života.

zahrada na balkóne, čo na balkón

Medzi prvými balkónovými nájomníkmi sa ocitli šaláty a ja sa už teraz neviem dočkať, kedy narastú do väčších, jedlejších rozmerov :D

balkón zahrada
Share:
Blog Design Created by pipdig