piatok 27. júla 2018

Kde na dovolenku v Chorvátsku? Rabac

summer outfit

Tento rok padla dovolenka na Chorvátsko, dokonca som vyberala destináciu ja (čo je celkom neobvyklé), viac menej od brucha a s prstom na mape. Celkom som sa obávala čo to bude, ale nakoniec z toho vyšlo veľmi fajn miesto, ktoré toho malo dosť ponúknuť.

Share:

pondelok 16. júla 2018

Zoznámenie s Merumaya kozmetikou


Objavovanie novej kozmetiky ma strašne baví, hlavne pokiaľ ide o takú, ktorá je už inde overená a k nám sa postupne dostáva. Medzi takéto značky patrí aj britská Merumaya, ktorá používa aktívne ingrediencie a množstvo prírodných zložiek (nejde však o prírodnú kozmetiku). Tým pádom dostanete účinný produkt, ktorý bojuje proti viacerým problémom naraz. Ale poďme si predstaviť samostatné produkty :).

Share:

nedeľa 1. júla 2018

Kozmetika bez obalu? A zero waste?

kozmetika bez obalu lush a zero waste

Nedávno jedna moja kamarátka rozvírila na instagrame debatu o zero waste, objavili sa rôzne názory a medzi nimi bol napríklad aj taký, že už je to až príliš módne a insta friendly a preto to niektorých začína hnevať. Niečo vo mne vtedy zarezonovalo a aj napriek tomu, že som tento článok zamýšľala urobiť prvotne inak, nedá mi nenadviazať na tento “nový” trend. Väčšinou sa snažím do niektorých vecí nerýpať (hlavne do diskusií na internete), no dnes mi to nedá a myslím, že je dôležité o týchto veciach viac hovoriť a rozvíjať diskusie.

Share:
Blog Design Created by pipdig