štvrtok 19. augusta 2010

Dobré ránko

Práve som si dopila kávu a chystám sa konečne zasadnuť za klavír.  Škola je už akosi predo dvermi a ja začínam byť z toho už akási nervózna alebo plná očakávaní,  pretože sa idem vnoriť do neznáma.
Počúvate niekto klasiku? Ak nie máte možnosť. Moja obľúbená etuda. Tažka ako fras. Ešte som ju nehrala ale aj na to príde. Napísal ju Alexander Skriabin ruský skladateľ narodený na štedrý deň. Celkom milé, nie? A túto etudu hra Horowitz, jeden výborný klavirista ktorý hral tak, ako sa mu zapáčilo a absolútne sa nepridržiaval tzv. klaviristických zasad.  

tak čo páči sa vám??
Share:

streda 18. augusta 2010

Milé prekvapenie

Dnes sa mi v obchode u nás doma stala veľmi milá udalosť. Keď som nakupovala potraviny, opýtala sa predavačka či je moja čelenka hačkovaná. Po pravde som priznala, že ani netušim pretože len dnes, som ju získala od mojej sestry. A ona na to že sa jej veľmi páči, a že krásne ladí k nohaviciam. Naozaj ma to uprimne potešilo :).
Okrem iného som bola s mamkou v meste a pokúpila som si nejaké nové vecičky na seba, ale to až na budúce. Čo vám ale chcem úkazať sú zošity a púzdra ktoré som si minule kúpila v tescu. Tak veľmi sa mi páčia, no môžem ja za to že som horšia v tom to ako moja 5 ročná neter???? :DDD
 A čo sa týka pravopisu ja mám nastavený slovensky, ale keď pišem tak mi opravuje asi po Molgonsky strááášnééé a ja neviem čo s tým.


Tak tento zošit je z Izraela ale ostatné sú z tescaShare:
Blog Design Created by pipdig