streda 21. júna 2017

Prírodná dekoratívna kozmetika

bio dekoratívna kozmetika recenzia

Hlavný dôvod, prečo som začala poslednú dobu skúšať prírodnú kozmetiku bol ten, že túžim po lepšej pleti a že napríklad make-up nosím na tvári skoro dennodenne. Nebolo by teda na škodu prestriedať moju líčiacu rutinu s niečim prírodnejším :)
Share:

štvrtok 15. júna 2017

Avon pochod


Nervózne rozmýšlam nad tým, čo všetko by som mala posledné dni urobiť a prichádzam na to, že nejak nič nestíham. Z toho ma premkýna stres a mierne zúfalstvo, do toho som nejaká podráždená a neustále unavená, že by jarná únava?? Asi by na mňa došla trochu neskoro....nerieš, vravím si, nerieš.
Share:

piatok 9. júna 2017

Novinky od Urban Decay a workshop v Douglase


urban decay

Dúfam, že si jedného dňa budem vedieť vytvoriť krásne vytieňované oči a profi líčenie. Zatiaľ síce k tomu až tak blízko nemám a s tieňovaním sa viac bijem ako kamarátim, ale mám aspoň ten chtíč :D. Aj preto som sa veľmi tešila na včerajší workshop v parfumérii Douglas, ktorý viedla svetovo známa make-up artistka Jillien Ward.  
Share:

pondelok 5. júna 2017

Objavujem prírodnú kozmetiku

recenzia, skusenost

Som taký malý extrémista, keď ma niečo chytí, dokážem byť ako posadnutá. Niekedy mám potom celkom problém nájsť si tú zlatú strednú cestu, a tak musím vyčkať kým ma to prejde :). No a nedávno ma chytila prírodná maniera, lepšie povedané, začalo to jedným videom o tom, ako je na problematickú pleť lepšia prírodná kozmetika. Ja som sa na to celkom chytila a momentálne som tak trochu posadnutá :D. Ale nebojte sa, neznamená to, že idem hádzať všetku kozmetiku do koša, to určite nie! Ale mám chuť vyskúšať aj prírodnejšie alternatívy, čiže tie bez silikónov a parabenóv a rozšíriť si trošku obzor aj týmto smerom :).
Share:
Blog Design Created by pipdig