ABOUT ME

    

Vítam Vás na svojom blogu Life in pictures by Lu, ktorý je na tom to svete už od roku 2010.
    Prvotne to bol blog viac o beauty produktoch, no momentálne tu nájdete niečo aj z oblasti módy, cestovania, eko témy, či iné oblasti, ktoré k môjmu životu patria a ktoré ma inšpirujú a dúfam,
 že aj Vás :).
    Ako so dospievala, rástol so mnou aj môj blog a zvyšovali sa moje nároky naň. Postupne som prenikala do tajov fotografie a snažila sa zlepšovať čo sa dá. Takmer celý obsah, ktorý tu vidíte je vytváraný mnou, poprípade mojim snúbencom, ktorý na seba často berie ťažkú úlohu fotografa :D. 

Pred rokom som sa odhodlala aj k nahrávaniu videí v rovnakých témach, ako vidíte na blogu. Nájsť ich môžete na youtube kanály LIFE IN PICTURES BY LU. 

O MNE

Moje meno je Lucia a tento rok sa nezadržateľne blížim k svojmu 31. roku života.
Študovala som klavír na Vysokej škole múzických umení v Bratislave. Hraniu a vyučovaniu klavírnej hry sa naplno profesne venujem. Po škole som ostala žiť dlhší čas v našom malom-veľkom hlavnom meste, ktoré mi veľmi prirástlo k srdcu. Pred rokom som sa však vrátila naspäť na východne Slovensko, odkiaľ aj pochádzam. Tu sa venujem vyučovaniu spevu, klavíra, hre na klavíri alebo orgáne na svadbách a iných podujatiach. A momentálne som sa dala aj do spracovávania kozieho mlieka v podobe syrov (farmárka sa vo mne nezaprie :D) a samozrejme blogovaniu :)


KDE STE MA MOHLI VIDIEŤ - MOJE ÚSPECHY

Tento rok sme si povedali s mojim už manželom svoje áno :). Keďže je rok 2020 a zúrila korona, nie všetko s prípravami na svadbu bolo isté. Moja svadba so mnou urobila rozhovor, kde sa dozviete mimo iného aj to, ako tieto prípravy prebiehali :). Celý článok nájdete tu: Zimomriavky ste, Lucka spievala pieseň pri obrade


Asi nejedna blogerka sníva, že sa objaví v časopise, mne sa tento sen splnil a rozhovor so mnou, ste mohli vidieť v časopise Emma :).

Taktiež ste ma mohli vidieť na stránkach: Emma.skFeminity.sk, Blogerky, Noizz a iné.
V rokoch 2015, 2017 a 2018 získal môj blog 2. miesto v súťaži Blogerroka v kategórii Beauty.

AKO SPOLUPRACUJEM

V dnešnej dobe influencerov nejedného z Vás napadá, či sú na mojom blogu reklamné (platené) články a ako sa v tom celom vyznať. Nakoľko je vytváranie obsahu na blogu časovo, ale často aj finančne náročné (fotoaparát a iná technika), nájdete u mňa aj sponzorované príspevky. Ja osobne na tom nevidím nič zlé a mojim malým-veľkým snom je, aby som sa mohla blogom raz živiť.
Sponzorované články sú označené ako: spolupráca/sponzored alebo ad buď na začiatku, na konci alebo v štítkoch článku.

Ak ide o platený článok alebo recenziu, môžete si byť istý, že za svojim názorom si stojím a že sa snažím vyberať spolupráce, ktoré sú mi blízke a opísať všetko tak, ako to reálne je, aj keď je niečo negatívne.

Na blogu nájdete aj bartrové spolupráce, pri týchto spoluprácach väčšinou spomeniem, že som ich dostala od firmy. Veci, ktoré mám z bartrovej spolupráce sa však môžu, ale aj nemusia ukázať na blogu.

Pri všetkých recenziách treba brať do úvahy, že to čo sedí mne, nemusí Vám a naopak. Výrobok, ktorý ohodnotím negatívne môže niekto hodnotiť úplne inak. Aj preto sa snažím napísať jeho kladné aj negatívne stránky a v tomto radím čitateľom, aby si pozorne čítali recenzie a zistili aký typ pleti mám ja a potom to následne konfrontovali s recenziou :).

Možno nie vždy stihnem reagovať na vaše komentáre, ale všetky si vážim a som rada za každú spätnú väzbu :). Ak s niečim potrebujete poradiť alebo by ste so mnou chceli spolupracovať, neváhajte sa mi ozvať na môj email: lifeinpicturesbylu@gmail.com. 

Share:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

Veľmi pekne Vám ďakujem za každý Váš komentár :). Len čo prejde kvôli spamu overeniu, hneď sa tu objaví :)
Thank you for your comment :)

Blog Design Created by pipdig