utorok 7. novembra 2023

Ako sa motivovať k cvičeniu?

Ako sa motivovať k cvičeniu

Chceme vyzerať mladšie? Mali by sme cviciť, pretože šport spomaľuje starnutie. Chceme aby nás nebolelo celé telo? Opäť by sme mali cvičiť, aby sme si spevnili svaly a vydržali väčšiu záťaž. Chceme byť zdraví a nestresovať? Znova pomáha šport a mohla by som pokračovať. Jednoducho všetky cesty vedú k športu, či chceme alebo nie. Čo sa týka mňa viem, že by som mala, len mi k tomu chýba vzťah a tak je to potom u mňa ako na hojdačke. Nával endorfínov sa tiež skôr nedeje ako deje a hlavne po celom dni behania okolo Bombala je to tá posledná vec čo sa mi chce. Za to môj muž je opak mňa. A tak rozmýšľam čo by sa dalo vymyslieť, aby sme sa vedeli (ako zničené mamky a aj nemamky) viac k športu motivovať? 

Share:

nedeľa 15. októbra 2023

Líčenie s True match - recenzia

true match make up recenzia


Konečne došlo aj na kozmetický príspevok. Poviem Vám s príchodom novej životnej etapy sa priority zmenili. Niežeby ma móda a beauty nebavili, ale času je málo, veľmi málo a preto to musím podchytiť nejak inak (ak chcem nejaký obsah vytvárať). Stále sa učim ako sa vedieť trocha “vyfintiť” a zároveň byť pripravená do detského sveta. Rozumej: kde líčenie má svoje obmedzenia a šaty vydržia čisté asi tak pol hodiny. Nehovoriac o tom, že príprava je náročná a často pri nej neostáva hlavne psychická výbava, jednoducho sa mi často nechce na nič myslieť! Keďže chcem aby sa tu zachovali kozmetické aj módne články, tak budú kratšie a budem sa v nich snažiť zhrnúť naozaj len to podstatné. Tak sa teda poďme pozrieť na dnešnú recenziu na make up od Loreaĺ True Match. 

Share:

utorok 15. augusta 2023

Dovolenka s malým dieťaťom pri mori


Naša prvá veľká dovolenka s dieťaťom! Konečne sme sa odhodlali, pri mori som nebola štyri roky a kedže teplo mám rada dosť mi to chýbalo. Bumbalo má 2 roky, tak sme si povedali, že by to už mohol on aj my zvládnuť. Najprv som zvažovala, že pôjdeme niekde letecky. Vyberala som to na poslednú chvíľu a časovo sme to mali obmedzené, tak som si to rozmyslela a hľadala niečo autom. Chcela som piesočnatú pláž, aby to bolo relatívne blízko, cenovo by nás to nezrujnovalo a aby tam bolo väčšinou teplo.

Share:

streda 1. marca 2023

Rok 2022 pokračovanie


 

Ahojte, aj keď už máme marec ja sa ešte vrátim v spomienkach do minulého roka. Prešlo to samozrejme rýchlo a rada by som si to opäť pripomenula :) a aspoň takto vám zhrnula čo sa nám v živote udialo za ten čas. 

Share:
Blog Design Created by pipdig