štvrtok 15. júna 2017

Avon pochod


Nervózne rozmýšlam nad tým, čo všetko by som mala posledné dni urobiť a prichádzam na to, že nejak nič nestíham. Z toho ma premkýna stres a mierne zúfalstvo, do toho som nejaká podráždená a neustále unavená, že by jarná únava?? Asi by na mňa došla trochu neskoro....nerieš, vravím si, nerieš.Napriek tomu, že si to opakujem celkom často, nie vždy to na mňa aj účinkuje. Jednoducho potrebujem vypnúť, ale kedy? Dovolenka sa mi zdá ešte ďaleko (aj keď to až tak ďaleko nie je) a energie nejak ubúda a nervozity len pribúda. Všetci sme uponáhľaní a stále niečo riešime. Niečo, čo ani nie je potrebné, no miesto toho sa nezameriavame na tú stránku, ktorá je dôležitá. 

Napríklad naše zdravie, ja som ukážkový príklad toho, ako sa to nemá robiť. Hoci sa často cítim ako starenka, pretože ma bolí azda všetko od hlavy po päty, k lekárovi nejdem. Hlava mi mnohokrát ide prasknúť a migrény sú u mňa nevítaní pravidelní hostia, ale jednoducho k lekárovi nejdem. A takto by som mohla pokračovať a pokračovať....
Nejdem, lebo nestihám, lebo nechcem čakať v čakárni, lebo si myslím, že v podstate o nič nejde a niekto na tom môže byť horšie. Koľko ľudí to berie podobne ako ja? Myslím, že celkom dosť a niekedy o život naozaj ísť môže, no človek na to príde neskoro, keď sa zachrániť už veľa nedá....


V sobotu 17. júna bude v Bratislave Avon pochod, ktorý nás všetkých vyzýva k tomu, že treba byť obozretný a predvídať, nebrať naše zdravie na ľahkú váhu. Všímať si signály nášho tela, nebáť sa vyšetrení či už u lekára, alebo v svojom vlastnom dome. Neriešiť len všetko dookola, ale riešiť aj zdravie! “Nerieš” sa tak stalo aj heslom tohtoročného Avon pochodu.

modny blog slovensko
Vidíme sa v sobotu na pochode? 
Share:

23 komentárov

 1. Dnes sú ľudia skutočne tak zaneprázdnení a nedočkaví, že málokedy sa už k tomu lekárovi ide. A na fotkách ti to skutočne pristane. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ommmg so gorgeous!
  xoxo
  www.prettyinpink.pt

  OdpovedaťOdstrániť
 3. presne ako píšeš, ludia nemajú čas a potom je neskoro :/ inak velmi ti to pristane :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. vyzeráš nádherne, tie tričko-šaty na tebe vyzerajú skvelo :) inak úplne rozumiem, ja som tiež ten typ, čo nejde k doktorovi, lebo to a lebo tamto... a vôbec celá moja rodina a priatelia... no uznávam, že je to risk a treba to zmeniť :/

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Taky jdu většinou k doktorovi,když už mi je opravdu zle....Sluší vám to :-))

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Nejsem fanoušek růžové, ale tobě moc sluší a hlavně splňuje téma článku.
  Celkově se mi líbí, jak jsi se dopracovala k avonu pochodu přes popis vlastních problémů se zdravím. Bohužel taková je doma. Uspěchaná, vystresovaná a zazdívající to důležité. Třeba se konečně všichni probudíme. :D

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Páči sa mi, ako pekne a decentne si zvolila k téme outfit, líčenie aj doplnky ❀

  ❀ Blog de la Licorne ❀

  OdpovedaťOdstrániť
 8. This dress is simple, yet amazing!
  I like your look. :)
  Have a great weekend!

  Kathy's delight I Instagram I Facebook

  OdpovedaťOdstrániť
 9. As always wonderful post! Thanks for sharing)

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Máš pravdu, ohledně zdraví by se nemělo nic podceňovat. A jaký byl Avon pochod? Doufám, že sis ho užila. A šaty doplněné páskem ti moc sluší :)

  Inspiration by Linda

  OdpovedaťOdstrániť
 11. super linkyyyyy a krásne si to dala dokopy s tým opaskom :)
  Drew's Beauty

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Moc hezké šatičky, opasek i botky, moc Vám to sluší..
  Ano, zastavit se a uvědomit si, že ne vše musíme stihnout, nemusíme!

  OdpovedaťOdstrániť
 13. moc ti to sluší.. :) jsi hodně krásná .. :) a jinak mě když něco je a nechci jít k doktorovi tak jdu do alternativní lékárny.. tam mi vždy poradí :)
  www.go--away.blog.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 14. Příští rok bych se taky chtěla zúčastnit! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 15. Tobě to tak strašně moc sluší! Jsi tak moc přírodně krásná. Jinak jsem se stala pravidelným čtenářem tvého blogu, tak se kdyžtak můžeš mrknout ke mě a taky začít odebírat. :-)
  www.jdeocestu.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 16. Beautiful outfit. Your belt and your earrings are very pretty. Kisses :)

  OdpovedaťOdstrániť
 17. Super článok! Určite budem sledovať ďalej!:)

  OdpovedaťOdstrániť

Veľmi pekne Vám ďakujem za každý Váš komentár :). Len čo prejde kvôli spamu overeniu, hneď sa tu objaví :)
Thank you for your comment :)

Blog Design Created by pipdig