pondelok 20. apríla 2020

Vitamíny na vlasy bloomhair


Včera som si prezerala svoje staré fotky a rozmýšľala som, či sa vrátiť na svoju pôvodnú farbu alebo ostať v blond tóne. Avšak akúkoľvek farbu som mala, stále záležalo najviac na tom, v akej kondícii boli. Ak vlasy nestoja tak ako majú, vedia poriadne dokaličiť celok, ale o tom Vám asi nemusím veľa rozprávať, myslím, že každý pozná „bad hair day“. Na moje vlasy útočí blond farbenie a aj prirodzená dĺžka, takže som ich začala dávať dokopy vitamínmi od Bloomhair.


Užívam ich s menšími nepravidelnosťami od januára, takže nastal čas na recenziu. No, a o čo vlastne ide? Ide o výživový doplnok, ktorý obsahuje viac ako 26 ingrediencií a tie by mali: podporovať rast vlasov, znižovať lámavosť a rozštiepenosť končekov, posilňovať vlasy, znižovať ich vypadávanie a rednutie. Presné zloženie produktu Vám tu vypisovať nebudem, pretože ho môžete nájsť na ich stránkach. 


Najprv sa však poďme pozrieť na moje vlasy a s čím bojujem. Moje vlasy sú hlavne suché a krepovité sú značne zničené farbami, preto mám aj dosť rozštiepených končekov. Teda ani nie tak úplných končekov, pretože tie si pravidelne podstrihávam, ale vlasov, ktoré sú niekde uprostred dĺžky. S dĺžkov vlasov som našťastie nikdy nemala problém, vedia mi dorásť aj pod zadok, avšak to by som pri takej dĺžke asi prišla o nervy :D. Čo mi však robí problém, okrem toho, že sú po farbení značne zničené je to, že mi až tak nechcú rásť pri kútoch, alebo teda nechceli....Vitamíny bloomhair nájdete v dvoch verziách, buď klasickej tabletkovej alebo cukríkovej. Obe sa jedia po dvoch kusoch na deň, najlepšie po raňajkách. Ja mám radšej tabletky, pretože pri cukríkoch mám pocit, že jem sladké, inak sú naozaj chutné :D len sa jednoducho chcem sladkému vyhýbať. Užívam ich teda skoro 2,5 mesiaca a musím sa priznať, že nie stále pravidelne....
          No aj napriek tomu som si za posledný čas všimla jednu zásadnú zmenu, začali mi rásť také male baby vlásky pri kútoch tváre. V podstate si ani nepamätám, kedy naposledy tam boli, takže toto môže byť, myslím, len z týchto vitamínov. Čo sa týka kvality vlasov, tiež sa mi zdá, že sú o niečo silnejšie. Poslednú dobu som im dala zabrať, pretože som si prefarbovala vlasy 2 dni za sebou...(nejak mi predchádzajúca farba nevyšla) a aj napriek tomu nie sú totálne zničené. Dokonca sa mi zdá, že mám akoby trošku hustejší cop, keď si ich zapletiem. Ich rýchlosť rastu som neriešila, pretože mám dĺžku, ktorá mi celkom vyhovuje a už nemusím sledovať ako rýchlo mi rastú. Najviac ma prekvapili tie malinké vlásky a veľmi sa im teším. Ja osobne som stále za nejaké výživové doplnky, hlavne ak má človek s niečim problém. Samozrejme väčšinou sú to značne individuálne pocity, ale tie malé vlásky ma naozaj prekvapili. 


Cena týchto vitamínov nie je úplne najlacnejšia, avšak keď sa vezme viac balíčkov naraz, už sa pohybuje v primeranejšej úrovni. Je to však na každého peňaženke, ak však máte problém s vypadávaním vlasov, tak by som vám odporučila Bloomhair vyskúšať. Ja som tieto vitamíny dostala priamo od firmy, mám ešte jedno balenie, ktoré chcem dať vyskúšať známej, ktorej teraz húfne začali vypadávať vlasy, tak vám tu potom určite ešte dopíšem, aké boli jej výsledky :). 


Máte nejaké problémy s vlasmi? Používate vitamíny alebo ako to riešite? 
Majte sa mi zatiaľ krásne
Vaša Lulu


Share:

3 komentáre

 1. Ďakujem za článok �� tiež mám problém s tým, že mi nerastú tie vlásky. Ja skoro mesiac používam od inej značky a mám pocit, že menej padajú. Na tieto pozerám už dosť dlho, teda odkedy som si ich všimla u teba na insta, takže sa teším z recenzie ��

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ja som užívala tabletky od Revalidu aj šampón a kondicióner a boli super. Mne pekne zhustli vlasy a boli krajšie.

  Chlapček na vychádzke a jeho #ootd

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tento komentár bol odstránený správcom blogu.

  OdpovedaťOdstrániť

Veľmi pekne Vám ďakujem za každý Váš komentár :). Len čo prejde kvôli spamu overeniu, hneď sa tu objaví :)
Thank you for your comment :)

Blog Design Created by pipdig