utorok 3. decembra 2019

Ako nájsť rovnováhuZasa sa niekde ponáhľam a opäť nestihám. Posledné mesiace je to azda moje denné heslo :O, ako sa máš? Rýchlo, nič nestiham. Avšak čo som si všimla, nie som v tom vôbec sama. Žijeme vo svete v ktorom nám technológie majú mnohé veci uľahčiť, no výsledkom je, že aj tak toho máme veľa. V mojom prípade chyba nastala, že som si toho na seba ušila príliš veľa. Stíhať to v podstate viem, ale za akú cenu. Dni mi plynú, ani neviem ako, stále niečo robím, niekam sa ponáhľam a mám stres, že som na niečo ešte zabudla.
Share:

nedeľa 10. novembra 2019

A a C- sérum od Mad Hippie


Už to bude nejaký ten rôčik čo som začala pravidelne používať séra. Stále si vravím, že som s tým mohla začať už skôr a tak nabádam aspoň Vás. Myslím, že po 25 je na to ideálny čas a keď máte nejaké problémy s akné alebo dehydrovanou pleťou aj skôr.

        Môj stav pleti je teraz v celku slušný, teda aspoň čo sa týka vyrážok, nejak extrémne som sa nevysypala už dlhší čas. Čo by sa jej však zišlo je rozjasnenie a taká štavnatá hydratácia. Možno je to tým, že som zmenila séra a používam momentálne len dve, ktoré nepatria zrovna medzi “pumpovače" hydratácie. Okrem toho už dlhšiu dobu nepoužívam Aha a Bha kyseliny (jednoducho došli),  ale čoskoro si ich určite dokúpim.  Len nakoľko som si dala záväzok, že nebudem zbytočne a veľa nakupovať, tak musím ešte chvíľku počkať... možno :D

V mojej starostlivosti o pleť sú momentálne dve séra, teda ešte jedno občasné od Vichy, ale o tom som písala tuto. Dnes Vám predstavím  Vitamín A a Vitamín C od Mad Hippie, ktoré sú u mňa novinkou.

Share:

pondelok 4. novembra 2019

Dovolenka v Turecku 2, Pamukkale

cestovanie

Určite nezaškodí pripomenúť si chvíľky tepla práve teraz, keď sa nám opäť ochladilo. Leto je už dávno preč a ja si len spomínam na tie príjemné dni dovolenky v Turecku, ktoré sme zažili. 
         Hoci som plánovala do pokračovania pridať aj video, nakoľko sú moje zábery dosť roztrasené a väčšina je urobená v zlej polohe s mobilom, tak som od toho upustila.  Tak či onak, fotky povedia tiež mnoho a čo sa nedá povedať cez ne, to vám objasním ja :). 

       Navštívili sme totiž jedno krásne miesto v Turecku, ktoré by si nemal újsť nik, kto do tejto krajiny vstúpi. A tým je PAMUKALLE, travertínové terasy zapísané ako prírodná pamiatka v Unesco. 


Share:

pondelok 14. októbra 2019

Sportique prírodné produktyprirodny dezodorant, ktory naozaj učinkuje

Výrobky značky Sportique som skúšala už v minulosti, no vtedy som ani netušila, že majú vo svojom portfóliu aj prírodné dezodoranty. Keď ma oslovila ich firma, neváhala som ani chvíľku a rada prijala produkty na testovanie. Môj dezodorantový obľúbenec už skončil svoju púť a ja som sa chcela poobzerať po nejakom ďalšom, keďže stále rozmýšľam, či by som nenašla ešte niečo lepšie. Či sa mi to podarilo, zistíte v recenzii v článku. Dnes to však nebude len o dezodorantoch, ale tiež o ich bambuckom masle a kréme na ruky..
Share:

sobota 5. októbra 2019

Bardejovské kúpele, skanzen

Bardejovske kupele skanzen

Posledný rok a pol som navštívila na Slovensku toľko miest, čo za posledných 10 rokov. Hlavne východné Slovensko som mala scestované veľmi málo. Je to veľká škoda, nakoľko je tu naozaj mnoho pekných miest, ktoré stoja za navštívenie. Okrem toho oddych a dovolenka nemusí znamenať, že treba vycestovať do zahraničia, hoci samozrejme aj to je super :), ale nie stále je na to čas a vyvetrať hlavu môžeme aj v našej peknej krajine :).

Jedným z takýchto miest sú Bardejovské kúpele aj so skanzenom, ktorý ukrývajú priamo v sebe. Poviete si, že kúpele sú pre vekovú kategóriu 50 +, ale nie je to úplne tak. Hoci asi to nebude vyhľadávané miesto, pre ľudí, čo chcú zažiť poriadnu párty, aj keď...:D
Share:

streda 25. septembra 2019

Novinky posledných mesiacov

slovak blogger

Ahojte,
leto ubehlo ako nič a ja som strávila za počítačom skôr menej ako viac chvíľ, ale no dá sa nevyužiť teplé letné počasie? Okrem väčšej dovolenky v Turecku som navštívila niekoľko slovenských miest a Ukrajinu.
Share:

streda 28. augusta 2019

Dovolenka v Turecku - časť 1.

dovolenka v turecku


Tento rok sme sa rozhodli stráviť dovolenku v Turecku, hoci prvotná idea bolo Grécko. Avšak nakoľko som mala vyhradené len 2 týždne, museli sme troška pozmeniť plány. Bola to last minute dovolenka a išli sme cez cestovnú kanceláriu Jogi travel, ktorú vám určite odporúčam.
Boli sme ubytovaný v Hotely Justiniano Park Conti v Okurcalar, ktorý je vzdialený 31 km od Alanye, čo je také väčšie mestečko. Hotel bol pekný, len varili viac menej každý deň to isté a bolo to orientované na ruskú klientelu, ktorej tam bolo naozaj neúrekom. Rodičia s deťmi by boli isto spokojný s program, ktorý ich ratolesti vedel asi celkom zamestnať.

Share:

pondelok 5. augusta 2019

Spotrebované produkty


Hlásim sa opäť so spotrebovanými produktami. Momentálne si užívam leto a na blog mi až tak veľa času neostáva, ale do budúcna sa to zmení. Pripravujem si pre Vás niekoľko cestovateľských príspevkov, ale samozrejme ani kozmetika neostane skrátka.
Share:

pondelok 24. júna 2019

Leto vo volánoch

lifestyle blogger

Volány, volány čo môže leto charakterizovať viac? No dobre, našli by sme ešte kopu ďalších vecí. Ale aj tak, volány a mašle majú niečo do seba a to niečo, ide s letom prudko dokopy. Ách, je tak úžasné, že je konečne teplo, vonku počuť ako čvirikajú vtáčky, dookola dozrievajú samé dobroty a bzučia komáre, teda to patrí do inej skupiny..... Ja by som si to pokojne nechala aj celý rok takto (až na tie komáre). Som  prudko teplomilné dieťa a slnko mám veľmi rada, len  musím domyslieť Spfka a iné vecičky, aby som si uchovala mladosť :D.

Share:

sobota 15. júna 2019

Novinky od Avon

matný ruž avon vybrant melon

Tak sa hlásim s kozmetickým článkom. Nedávno sa mi dostali do rúk nejaké novinky od Avon a dnes prišiel čas na to, aby som vám ich predstavila.
Väčšinu som pár krát odskúšala, takže budeme hovoriť hlavne o prvom dojme, ako veľkej recenzii.

Matný rúž

Matné ruže od Avon mám rada a keďže mám samé bordové a červené odtiene, zachcelo sa mi niečo sviežejšie a tak som zvolila odtieň Vibrant melone. Priznám sa však, že som očakávala trošku  tmavšiu farbu a prekvapila ma šťavnatá ružová, čo zas na leto nie je vôbec zlé.
Tento rúž ma taký polo-matný vzhľad, vydrží tak priemerne a sám o sebe pery nevysušuje, avšak keď ich máte pred aplikáciou suché, tak vám zvýrazní šupinky (ale to asi každý matný). Na perách sa vytráca postupne a prirodzene :).

dvojfazovy odlicovac avon recenziaShare:

piatok 24. mája 2019

Športovo či nešportovo?

modna inspiracia, slovensko

Už je polovica mája a ja akosi nechápem, ako to všetko rýchlo uteká. Ani sa nenazdám a je tu leto, moje vlastne prvé leto, v ktorom sa nesťahujem na východ, lebo tu už som. Som zvedavá, či ho budem aj vnímať nejak odlišne alebo sa absolútne nič nezmení.

Čo sa však zmenilo je, že sa venujem športovým aktivitám viac, ako som bola zvyknutá. Teda rozumej v tom zmysle, že z nula percent som sa presunula tak na 30 :D, čo je celkom úspech.
Share:

sobota 4. mája 2019

V záplave žltých kvetov

jarny outfit

Oficiálne je tretí mesiac na východoslovenskej prérii za mnou. Poviem vám, myslela som si, že čím dlhšie tu budem, tým budem pokojnejšia, ale ono to nefunguje úplne podľa mojich predstáv. V podstate som väčšinou nervózna ako malý buldok a občas mnou preblesknú chvíle pokoja. V hlave riešim asi tisíc vecí a rozmýšľam aj nad nejakým vlastným bývaním, čo ma stresuje asi najviac. Na instagrame som riešila minulý rok výber auta a bolo to utrpenie. :O Vyberala som ho ROK a posledné mesiace som myslela, že ma z toho porazí! Takže si asi viete predstaviť, ako môže vyzerať čo i len pomyslenie na nejaký príbytok.
Share:

utorok 23. apríla 2019

The Ordinary - oplatí sa?

the ordinary oplati sa?

Už dlhšie sa chystám na tento článok, ale vravela som si, že to chce čas, aby som veci oskúšala naozaj poriadne. No a čas prešiel natoľko, že som takmer všetky produkty od The Ordinary aj spotrebovala. Myslím, že táto kozmetika je už každému dobre známa, ale ak by predsa len nie tak ide o značku, ktorá predáva svoje produkty za dosť nízke ceny vzhľadom na to čo obsahujú a aký je ich účinok. Ale, je to naozaj tak? Všetkým produktom sa pozrieme poriadne na zúbok.
Share:

sobota 30. marca 2019

PR novinky

kozmeticke novinky

Ahojte, 

dnes vám chcem predstaviť kozmetické novinky, ktoré sa mi nahromadili za posledné obdobie.
Share:

sobota 23. marca 2019

Mama jeans - outfit

mama jeans- ako ich nosiť


Hlásim sa z východu, už to budú pomaly dva mesiace a poviem vám, je to veľká zmena. Neviem povedať zatiaľ aká, pretože na nejaké závery je skoro, ale je to niečo úplne iné.  Človek sa pri takýchto okolnostiach o sebe niečo naučí, hoci by som samozrejme bola radšej, keby som sa v (staro) novom prostredí cítila hneď ako ryba vo vode, ale takto nefunguje (aspoň nie u mňa).
Share:

nedeľa 17. marca 2019

Moja denná a nočná starostlivosť o pleť


Používam toho na pleť celkom dosť, hlavne od zimy do leta je moja starostlivosť taká výdatnejšia. Preto vám ju dnes predstavím a niečo o jednotlivých produktoch aj poviem :).
Share:

streda 6. marca 2019

Malí pomocníci na kozmetiku

Malý pomocníci na kozmetiku

Ahojte, verím že vás chrípkové obdobie obchádza lepšie ako mňa, pretože ja opäť ležím v posteli a snažím sa vyliečiť. Čo vám poviem, je to taký nejaký  kolotoč a strašne ma vytáča. Ale dosť bolo ľutovania (lebo aj toho veľa škodí), radšej vám prinášam tipy, na šikovných pomocníkov, ktorý urobia poriadok v kozmetike a uľahčia líčenie :).
Share:

piatok 1. marca 2019

Cestovné predsavzatie - inspiration


lifeinpicturesbylu

Ani som sa nenazdala a je za mnou prvý mesiac, ktorý som prežila doma, v podstate v nových podmienkach a v novej práci. Viac-menej to bol pre mňa stresujúci mesiac, pretože nové veci a ľudia vo mne nevyvolávajú zrovna pocit pokoja. Stihla som ochorieť, ešte úplne nevyzdravieť a zdá sa mi, že sa na mňa lepia stále nejaké nové choroby, ako nič.
Share:

utorok 26. februára 2019

Ako si nafarbiť vlasy dočasne na ružovo

pink hair diy

Ahojte, už dlhšie som avizovala na svojom instagrame, že natočím video ako na to, keď chcete dočasne vlasy na ružovo. A konečne, keď moja ružová už aj odišla :D, je video na svete :).
Väčšina základných informácií, ako aj presný postup je vo videu, tu vám však ešte na fotkách ukážem ako sa farba postupne vymývala a menila.

Share:

pondelok 18. februára 2019

Spotrebované produkty


The Ordinary 2% retinoid v skvalane recenzia, skusenosť

Hlásim sa z postele a len dúfam, že do zajtra budem zdravá ako ryba alebo aspoň viac ako dnes. Všetko zlé je však na niečo dobré a ja mám čas pustiť sa do tohto článku o spotrebovaných produktoch :). Nedávno som o niektorých robila aj video na mojom youtube (nájdete ho dolu) a dnes vám predstavím tie, ktoré sa už do videa nevošli.
Share:

pondelok 14. januára 2019

Winter outfit and my news

zimny outfitPrajem Vám krásny Nový rok 2019 :). Myslela som, že od posledného príspevku tu toho pribudne viac, ale sviatky som prežívala značne off-line takže dnes už rovno nadviažem na predchádzajúci článok :).
Share:
Blog Design Created by pipdig