pondelok 5. augusta 2019

Spotrebované produkty


Hlásim sa opäť so spotrebovanými produktami. Momentálne si užívam leto a na blog mi až tak veľa času neostáva, ale do budúcna sa to zmení. Pripravujem si pre Vás niekoľko cestovateľských príspevkov, ale samozrejme ani kozmetika neostane skrátka.
Je ale pravda, že som si musela trochu od všetkého oddýchnuť, čo sa mi posledné týždne konečne aj podarilo. Bola som v Turecku a mala som minimálny prístup k internetu a bolo to veľmi oslobodzujúce. Taktiež som si konečne upravila a premaľovala izbu a hneď sa v nej dá dýchať o niečo ľahšie a zrazu vyzerá omnoho upratanejšie a pokojnejšie. Aj o tom sa chystám napísať článok, ale chce to čas. Verím, že si tiež užívate leto a vyberáte dovolenky na reset :). 

Čo sa týka spotrebovaných produktov je to formou videa, tak príjemné sledovanie :)Majte sa zatiaľ krásne
vaša Lulu :)
Share:

5 komentárov

 1. I am frequent visitor of your website as i love to read out the articles posted on your website. At the same time i request to post some great article on List Of Best Schools In Dubai and similar as well. Thanks !!!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. tak niektoré vecičky ma naozaj zaujali :) super video

  WHEN PIGS FLY

  OdpovedaťOdstrániť
 3. I really enjoy reading your well written blog, we are really grateful for your blog post. I would like see your sharing something on ayurveda treatment in sharjah as well as i am regular visitor of your blog.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. The collection Marts can Helps you to find latest trends. We have latest designs at comforter Set, Bed Sheets, Sofa Covers, Baby Comforter Set, Pillow Covers, Blankets and much more. Our Service is provide high Quality Stuff and Satisfaction of customer. You can view latest desigsn at our facebook page. https://web.facebook.com/The-Collection-Marts-317300915823297/.
  king size bed sheets , floral bedspread , king size bed sheets , nishat bed sheets price , quilted coverlet , bed sheets , jaipuri quilt , sectional couch covers , pillow covers online

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Hlásim sa opäť so spotrebovanými produktami. Momentálne si užívam leto a na blog mi až tak veľa času neostáva, ale do budúcna sa to zmení. Pripravujem si pre Vás niekoľko cestovateľských príspevkov, ale samozrejme ani kozmetika neostane skrátka.
  wholesale shawls , wholesale pashmina , pashmina shawl wholesale , pashminas in bulk , wholesale scarves in bulk , wholesale scarf suppliers , chiffon scarves wholesale , wholesale prayer shawls , velvet shawls wholesale , velvet shawl

  OdpovedaťOdstrániť

Veľmi pekne Vám ďakujem za každý Váš komentár :)
Thank you for your comment :)

Blog Design Created by pipdig