streda 17. novembra 2010

Ako byť in alebo hrdinovia dnešnej doby

Určite ste si prečítali nejakú knihu od autora tohto storočia, po prípade videli nejaký zaujímavý film.
A ak sa nad tým trošku zamyslím príde mi obraz dnešného in človeka asi takýto::
      Životný štýl:
Ak chceme byť zaujímaví, musíme byť perfektne módne oblečený, čím drahšie a značkovejšie veci tým lepšie. Popritom je potreba vrcholne pohŕdať tými, ktorý sa o to nesnažia tiež.
      Využitie času:
Number one tvorí opíjanie v každej jednej voľnej chvíli. Napríklad: -medzi hodinou v škole
- pred skúškou....na povzbudenie a naštartovanie vykecávania                                                                 - po skúške na oslavu alebo zapíjanie neúspechu ( potrebné nadávať na toho imbecila, ktorý mal tu drzosť vám skúšku nedať )    
-večer !! pretože je koniec dňa,
-ráno, pretože klin sa klinom vybíja, alebo bude ťažký deň.
Pokiaľ niekomu nestačí alkohol, čí je mu z neho zle, má na výber iné ľahko dostupne drogy ako marihuana...veď to vlastne droga ani nieje, to že po pár rokoch jej častého užívanie si ledva prídete na meno je maličkosť....a iné drogy
K efektívnemu využívaniu voľného času neodmysliteľne patria párty a diskotéky. Aby sme sa rozumeli nie hocijaké diskotéky, ale také kde to žije. To obsahuje: Čo najväčšie množstvo úchylákov mimo reality, viacero prepitých na vlastných nohách už neudržateľných  "kočiek" . Odtieranie jedného o druhého, prípadne viacerých v rytme alebo bez.
Po žúrke príde na rad ničenie všetkého čo dotyčnému príde pod cestu, grcanie vôkol seba a sexovanie najlepšie s niekym nie veľmi známym.
Tu taktiež nezabúdame na osočovanie ľudí, ktorý ničia partiu, lebo sú tak naveľa že po tretom poháriku nechcú pokračovať do kómy alebo dokonca nechcú ani len začať.
     Láska:
Tá práva sa nachádza až okolo 30 zvykne končiť okolo 35. A hľadá sa ďalšia. Láska sa nepovažuje za lásku to je len nejaký blud, pokiaľ je nájdená pri prvom partnerovi. Dotyčný si totiž neuvedomuje koľko toho stratil, čo sa týka nevyužitia dostatočných sexualných skúsenosti. Ešte sa tu môže vyskytnúť výnimka pokiaľ toho druhého nepozorovane podvádza s kade kým.
     Zmysel života,  práca:
Zmyslom života je mať prachy na všetko a dostatočne si ich užiť. Tu musím zvýrazniť že prachy bez práce samozrejme, najlepšie je získať ich podvodom. Prípadne oblbnutím nejakého hlupáka, ktorého to nenapadne.


Neberte to ako kritiku spoločnosti a všetkých ľudí na vôkol. Len tak mi to niekedy príde, keď čítam, keď pozriem nejaký film, keď póčúvam ako niektorý strávili voľný večer. Aj ja sa rada pekne obliekam, chcem žiť na vyššej nohe, rada si zažúrujem ibaže pokiaľ ma chce niekto preťiahnúť cez nohavice....nevidím v tom veľký zmysel. Dokonca si aj rada vypijem, ale zas nechcem na druhý deň umierať, a hanbiť sa za deň, ktorý som strávila bez hlavy a vyčítať si kopu vecí. Nie som žiadna ukážka perfektného života. Len uvažujem kde je tá hranica. Ako si neskaziť život, zanechať si svedomie a ľudskosť.
Aký máte nato názor vy ???
Share:

1 komentár

  1. moja,paradne si to vystihlaa samozrejme:)ja som si tieto fakty uvedomila, az odkedy byvam s marcelom..co som sa ja navystrajala :D

    OdpovedaťOdstrániť

Veľmi pekne Vám ďakujem za každý Váš komentár :). Len čo prejde kvôli spamu overeniu, hneď sa tu objaví :)
Thank you for your comment :)

Blog Design Created by pipdig