PR novinky posledných mesiacov


recenzia kozmetiky

Za poslednú dobu sa mi nazbierala slušná kopa noviniek. Avšak pokiaľ by som sa spamätala a pomaly vám ich predstavila, tak by bol aj nový rok a to by bolo trošku (dosť) neaktuálne. Preto som sa rozhodla, že vám ich predstavím radšej v krátkosti a to naraz v jednom článku :).


Niektoré produkty odskúšané mám, takže pri tých sa pozastavím aj dlhšie, takže poďme na to, lebo to bude na dlho.


revolution očna linka recenzia

Revolution

Ako prvé tu mám novinky od Revolution, ktoré sa po novom dajú kúpiť aj v Dm-drogériach. Ide o cenovo veľmi dostupnú kozmetiku, ktorá svojou kvalitou nijak nezaostáva za drahšími značkami.
Ja so zatiaľ vyskúšala  Re-loated paletku vo verzii velvet rose. Má veľmi pekne zladených 15 očných tieňov, zgustla som si hlavne na hnedých a líčenie s ňou môžete vidieť aj v mojom novom videu tuto.
Tieňe sú dosť pigmentované, neprášia a vydržia na očiach pomerne dlhú dobu. Občas sa mi ťažšie tieňovalo, ale to mohlo byť aj v tom, že v tom ešte stále nemám takú prax ako by som chcela. A inak stojí 5,99 eur, čo je na prácu akú robí naozaj super.


Revolution platka velvet rose recenzia


V balíčku som mala aj krásnu paletku rozjasňovačov a ak by som ich používala, veľmi by som sa z nej vytešovala, pretože už len na pohľad je úchvatná. Ja však rozjasňovač nepoužívam, takže na mojom instagrame potom poteším nejakú z vás.

Čo je však využiť dokážem je púdrová konturovacia paletka, ktorú niekedy určite uvidíte v článku s líčením. Čiernu linku v krásnom rosegold obale som už skúšala, nakoľko ma dosť tenký hrot maľuje sa s ňou dobre a precízne. Na oku vydržala celý deň bez rozmazávania.

Nature box šampón s manďlovým olejom recenzia

Nature Box

Ešte začiatkom septembra som bola na uvedení noviniek od Natur Box, ide o novú značku, ktorá razí prírodnú cestu a nájdete ju takmer vo všetkých drogériách. Okrem toho, že tieto produkty majú viac ako 90% zloženie, tak sa snaží pri výrobe prispieť k udržateľnosti prírodných zdrojov a celkovo životného prostredia. Produkty Nature box sú bez silikónov, umelých farbív a sulfátových tenzidov. Obaly sú vyrobené z 25% recyklovaného plastu a tiež sú plne recyklovateľné.

Vo svojom portfóliu majú hlavne produkty na vlasy a ja som zatiaľ vyskúšala ich Šampón s mandľovým olejom pre objem vlasov. A musím povedať, že som milo prekvapená, konzistencia a vôňa je príjemná, vlasy sú po ňom hladké a bádať aj nejaký ten objem a hlavne nie sú nijak zaťažené, len vyživené. Ešte na mňa čaká balzam, ale dúfam, že bude robiť rovnakú službu. Inak všetky tieto výrobky sú veľmi cenovo dostupné, čo ma teší, pretože na prírodných produktoch človek nechá väčšinou polovicu výplaty ....

Licenka najoleari recenzia

Naj Oleari

Táto talianska kozmetika mi bola predstavená ešte v septembri a stala sa mojou srdcovkou. Samozrejme, veľkú zásluhu na tom majú aj tie rozkošno-krásne obaly, do ktorých sa musí každá nežná duša tak trocha buchnúť. Avšak kvalita tiež nezaostáva je to však drahšia kozmetika, ktorá je dostupná len v parfumériách (ale zas to nie je niečo, čo človeka zruinuje). Ako prvú som si obľúbila líčenku. Líčenka je celkovo produkt, bez ktorého sa môj mejkap neobíde, no aj napriek tomu som mala v obľube len jednu a to od 100 percent pure. Táto k nej však pribudla, pretože má jemný prirodzený odtieň a aj napriek tomu, že obsahuje mierne trblietky (nemám rada trblietky na tvári..), tak mi nezvýrazňuje póry. Okrem toho je maličká, čiže sa výborne hodí na cesty a má ešte taký suprový čierny obal, respektíve vrecko, kde sa dá uložiť aj s takým plochým kvalitným štetcom.
No získala ma a budete ju čoskoro vidieť v obľúbených produktoch :).

Špirálu som vyskúšala len pár dní dozadu, pretože mi došli všetky, ktoré by mi boli príjemné a už som si aj mierne zúfala, že ich mám toľko a so žiadnou nie som spokojná. Robí dlhé a husté mihalnice, ale bez zlepovania. Nežmolkuje, neopadáva na očiach je príjemná a riasy vyzerajú naozaj dobre a samozrejme je prudko pekná :D.

Rúž som zatiaľ neskúšala, ale myslím, že to v blízkej dobe zmením, pretože po dvoch predchádzajúcich produktoch ma naozaj láka :).

Pupa


Len nedávno mi prišiel od Pupy krásny trblietavý balíček asi so 100 rozjasňovačmi a týmito peknými paletkami očných tieňov. Hneď v ten deň som nedokázala odolať strednej paletke Hot Flame, ktorá má kombináciu matných, saténových ale aj riadne trblietavých tieňov. Páči sa mi otváranie (ktoré ide veľmi ľahko, ale neotvorí sa samo) a tiež obal. Intenzita je veľmi dobrá, tieňe prášia len jemne, výdrž som skúšala zatiaľ len na večer, čo nebolo veľa hodín, ale minimálne tri hodinky to boli a za ten čas sa nezmenili. Čo mi prekáža je náročné tieňovanie so saténovými tieňmi, ale inak si myslím, že ide o  vydarenú paletka s peknými a zaujímavými odtieňmi. Osobne by som možno brala aj viac matných tieňov, ale tak viem, že máme predvianočný čas a vtedy sa leskom nešetrí.

No a nešetrilo sa ani pri rozjasňovačoch, Pupa ich má v kolekcii Glow Obsession naozaj hojne a viete aký ja mám vzťah k rozjasňovačom ....no mne sa zdá, že mi to nepristane a zvýrazňuje mi to nedokonalosti pleti...
Ale aspoň ich vám trocha predstavím :). Ide o tri rôzne textúry, pričom všetky sú aj v troch rôznych odtieňoch. Mne sa najviac samozrejme pozdáva kompaktná púdrová verzia, ktorá má jasne žiarivý efekt, ten som aj skúšala a je v podstate taký celkom znesiteľný aj na mňa.
Glow obssesion rozjasňovač pupa recenzia

Najvyraznejší je tekutý rozjasňovač, ja si ho viem predstaviť skôr na telo, pretože je neskutočne trblietavo - metalický a stačí naozaj málo a zasiahne veľkú plochu, plus ho treba poriadne rozotrieť (viď na ruke).


Taký klasický a pre milovníkov rozjasňovačov asi aj najpoužiteľnejší je ten v tyčinke. Má opäť tri odtiene a efekt rozptýleného svetla s čím môžem súhlasiť. Má jemne krémovú textúru a na pokožke vyzerá prirodzene, ktovie možno s nim niekedy aj nejaké to líčenie skúsim :).


vICHY SLOW AGE FLUID recenzia

Vichy Slow age


Všetko čo napomáha pomalšiemu starnutiu, to si naozaj prosím a tak ma potešíl balíček od Vichy. Ich nová Slow age rada ma za úlohu spomaľovať prejavy starnutia, pretože ževraj až za 80% starnutia môže vonkajšie prostredie (teda my sami si za to môžeme). Táto rada má chrániť pred negatívnymi prejavmi vonkajšieho prostredia, pleť okysličovať a vytvárať akúsi ochrannú bariéru. Skúšala som oba tieto krémy a či mi to pomáha pomalšie starnúť samozrejme nemôžem zistiť. Takže budem hovoriť len o tom aké sú moje prvé dojmy.

Slow age night fresh cream & mask

Tento krémo-gel si ma získal svojou konzistenciou, mám veľmi rada gélové textúry, hlavne, keď sa rýchlo vsiaknú, čo sa v tom prípade aj udialo. Pleť dostala hneď dávku hydratácie, bez nejakého zaťaženia či premastnenia. Aj ráno sa mi pleť videla celkom pekná, avšak čo mi na oboch výrobkoch strašne, ale strašne vadí je neskutočne intenzívna parfumácia. Sú to krémy určené aj na citlivú pleť, tak nechápem prečo to musí takto rozvoniavať, ja to osobne neznášam a aj aj sa mi zdá, že mám z toho chvíľu takú ... nie že podráždenú pleť, to by nebolo správne slovo....ale takú, hm...no, nepáči sa jej to. A kvôli tomu sa ho vlastne bojím aj používať každý večer, nemám z toho žiadne podráždenie, ale vadí mi to.

Slow age denný fluid

Tento fluid by mal korigovať už existujúce prejavy starnutia, ako jemné linky, pigmentové škvrny a pridávať jas pleti.  Používam ho krátko, čiže neviem posúdiť či niečo aj reálne koriguje, ale pleť je po ňom na pohľad zjednotenejšia. Rýchlo sa vsiaka do pokožky a trošku ťažsie rozotiera, pretože hneď zasychá.Na pleti pôsobí príjemne a nezanecháva mastný film, len suchej pleti hydratácia stačiť nebude zato normálnej a mastnej áno.

les chocolades loreal matne ruze

Lorea’l Paris


Mascara Ultimated

Táto maskara je unikátna v tom, že ma ohybný vrchnáčik, aby sme sa mohli dostať aj k najkrajnejším miestam. Má vytvárať dlhé a husté mihalnice a jednoducho poriadne uhrančivý pohľad. Dlhé a husté mihalnice naozaj robí, lenže zároveň sa ľahko stane, že sú aj poriadne zlepené. S aplikáciou sa treba vyhrať inak výsledok nie je veľmi pekný. Ohybnú kefku som až tak nevyužila, ale asi by si našla nejakých nadšencov. Vadí mi však, že žmolkuje a celkom ľahko aj opadáva. Je to skôr špirála na špeciálne príležitosti, keď chcem mať poriadne veľké mihalnice a viem, že si nebudem nejak intenzívne šúpať do oka :D.  Na klasické dni do práce mi skôr vadí, pretože je s ňou veľa práce a ak sa náhodou dostanem do oka, tak opadáva....

Les Chocolats

Tak toto sú matné rúže s prudko čokoládovou vôňou, ktoré sľubujú aj dlhú vydrž. A ich výdrž je naozaj úctyhodná a to aj pri mojich perách, na ktorých dlho nevydrží takmer nič. Tento rúž som mala celý deň a v podstate aký som si ho dala, taký bol aj večer. Pri vnútorných krajoch pier sa trošku strácal, ale inde držal o 106. Dokonca ani až tak extrémne nevysušuje, nakoľko sú to však dosť výrazne farby, pri nanášaní treba byť opatrný, lebo ak je nanesený zle, dosť to vidno. Takže za mňa naozaj vydarený rúž, len by som brala aj iné odtiene, keďže väčšina je v nude odtieňoch a tie na mne nevyzerajú práve najlepšie a celkovo sú to také zvláštne odtiene.

loreal true match review


Od Loreal mi prišiel aj balíček, ktorý obsahoval ceruzky na obočie, ktoré majú na druhej strane aj rozjasňovač. Colour Riche shine hydratačný rúž, ktorý je naozaj jemne trblietavý a zanechá pery hydratované a True Match púder, od ktorého som čakala čosi viac. V minulom článku ste mohli vidieť recenziu na prírodné mejkapy a púdre, kde som sa pri púdroch sťažovala na krátku vydrž a málo pigmentu. Tento by som prirovnala k nim, pokožku zmatní, ale čakala by som od neho, že to urobí viac a aj na čosi dlhšie, pretože podobnú službu mi robí aj môj prírodný púder. Akože nie je zlý, ale chcelo by to viac matného efektu.

Mon Evidence vôňa

Ako poslednú tu mám túto krásnu vôňu Mon Evidence od Yves Rocher. Je trochu do sladká ale zároveň svieža, základom je mandarínka a damaská ruža, ešte je aj obohatená o tón vanilky a pačuli. Táto vôňa si ma získala a Yves Rocher ju má v rôznych baleniach od malých cestovných až po veľké. V rovnakej vôňi je aj krém na ruky, ktorý má krásny kovovo kvetinový obal :)

blog o kozmetike a recenziach


To by bolo na dnes všetko, zaujalo vás niečo z toho alebo ste niečo vyskúšali už aj na sebe? A čo si myslíte o silno parfumových krémoch na tvár? Prekáža vám to, ako mne, alebo to máte naopak radi?

Majte sa mi zatiaľ krásne :)
vaša 
Lullu :)

44 komentárov

 1. Krásne novinky! Najmä tie PUPA paletky som si zamilovala, sú krásne.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tolik krásných produktů :) No Pupa rozjasňovače se mi líbí :) Ale i jejich paletky vůbec nevypadají špatně.
  Vítejte u Mišky

  OdpovedaťOdstrániť
 3. To je plno krásných věcí :) mám ráda paletky od MUR a zaujaly mě ty rtěnky od Loreal :) máš to vše moc hezky nafocené :)
  MyGoldenMind

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Krásne novinky. Najviac ma zaujali produkty od Pupy 😊

  Suesanqa

  OdpovedaťOdstrániť
 5. To sú samé krásne veci, ani si neviem vybrať, čo sa mi páči najviac. :) Tak príjemné užívanie!

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 6. nemám rada parfémované krémy na pleti, preto používam bambucké maslo paletka od make up revolution vyzerá úžane :)
  leekralovaa

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Moc hezký článek, plný novinek :)) nejvíce mě zaujaly produkty od vcelku nové značky Nature Box :) laká mě od ní zkusit sprchový gel, nebo kondicionér na vlásky.

  Přeji veselé a klidné Vánoce :)!
  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Visit norton com setup to install fee or paid version of the software. Know how to install Norton setup and Norton core to secure your Wi-Fi network.
  norton.com/setup
  norton.com/nu16
  norton setup
  www.norton.com/setup

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Get FREE account and technical support for your McAfee consumer products and services. Find solutions to top issues online. Live support via chat and phones.
  mcafee.com/activate
  mcafee activate
  mcafee my account

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Norton.com/setup In the digital world where we live today, computers, smartphones, tablets and other gadgets have become necessities. Moreover, Norton Antivirus Support
  the dependence on the Internet is increasing day by day along with the dangers associated with it. No matter how careful and cautious you are while using the computer and Internet, you are not safe from the risks of cybercrime and infections. visit www.norton.com/setup.
  Norton Setup |
  Norton.com/update.

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Hi, the post is fantastic, Thank you so much for sharing this post, I like your work.
  microsoft support number|support windows 10 | HP Laptop Support Number

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Protect all your devices with your Norton subscription My Norton makes it easy for you to set up your Norton protection, check your security status, and extend your protection to other PCs, Macs, smartphones, and tablets.
  norton account
  enter norton product key
  my norton account
  install norton

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Thanks for sharing such a informative article with us. If you are looking for a activate mcafee activate then visit www.mcafee.com/activate and facing any issues regarding downloading, redeem mcafee activate 25 digit code then, So just call us at mcafee.com/activate toll- free number.

  OdpovedaťOdstrániť

 14. Amazing website, love it. great work done. Thanks for sharing with us, keep postings...


  mcafee.com/activate

  OdpovedaťOdstrániť
 15. I really enjoyed reading this blog. Thank you for
  sharing your work. Thank you for Sharing such an amazing article.
  norton.com/setup
  mcafee.com/activate
  office.com/setup

  OdpovedaťOdstrániť
 16. Get Started with office.com/setup . to Setup Office. Microsoft Office 2019 is the latest version of Microsoft Office that is available for both Windows and Mac.

  OdpovedaťOdstrániť
 17. Thanks for this wonderfull content and information.I found this website eventually. Really good inoperative, Thanks for the post and effort! Please keep sharing more such blog. norton.com/setup

  OdpovedaťOdstrániť
 18. Great post, Thank you for sharing this amazing post, I really appreciate your work.

  norton.com/setup | office.com/setup | mcafee.com/activate

  OdpovedaťOdstrániť
 19. Thanks for this wonderfull content and information.I found this website eventually. Really good inoperative, Thanks for the post and effort! Please keep sharing more such blog. office.com/setup | Brother printer support

  OdpovedaťOdstrániť
 20. Very nice Content and your content made me your follower.I read it completely. Good content You are provided in this post. Thank you very much and keep sharing same type of information on daily basis.
  Mohini Ekadashi 2019

  OdpovedaťOdstrániť
 21. Protect unlimited devices with McAfee's complete virus protection and Internet Security. Get award-winning protection against the latest threats today.McAfee Security from Bell is your best choice for protecting your digital world and it’s preferred by consumers and corporations worldwide.
  mcafee livesafe you can manage your password; secure your cloud storage, mobile phones and much more. That is why, people trust McAfee LiveSafe to store their personal data like credentials of social media, bank details, etc and files.
  mcafee activate product key
  mcafee removal tool will scan, diagnose, and repair your PC with such technology that fixes your windows operating system registry structure
  at&t Internet Security mcafee download

  OdpovedaťOdstrániť
 22. Thanks for this wonderfull content and information.I found this website eventually. Really good inoperative, Thanks for the post and effort! Please keep sharing more such blog. office.com/setup | mcafee.com/activate | HP Printer Assistant | HP Printer Support Number

  OdpovedaťOdstrániť
 23. Great information you shared through this blog. Keep it up and best of luck for your future blogs and posts.

  Office.com/setup | Norton.com/setup


  OdpovedaťOdstrániť
 24. Microsoft Office could be a suite of work space profitability applications that is masterminded out and out to be used for workplace or business use. it's accomplice degree tip top delayed consequences of Microsoft Corporation and was start discharged in 1990. Office.com/Setup working condition is accessible in thirty five unquestionable tongues and is strengthened by Windows, jacket and most UNIX working system assortments. It basically contains of Word, Excel, PowerPoint, Access, OneNote, Outlook and Publisher applications.
  Office.com/Setup |
  www.Office.com/Setup |
  office Setup. |
  webroot geek squad |
  Aol Support |

  OdpovedaťOdstrániť
 25. www.office.com/setup . - Download, install & activate microsoft office setup 2016, office 2019, office 365 by entering office setup . product key and get your office.com/setup . here.

  OdpovedaťOdstrániť
 26. That's a Good Information thanks for sharing with us I Really appreciate your work and content quality and your writing skills and your idea's and your blog give me a lots of information perfect blog for me Visit@:- office.com/setup | office.com/setup

  OdpovedaťOdstrániť
 27. Thanks for all the tips mentioned in this article! it’s always good to read things you have looking for antivirus security for your PC and any other digital devices than. Visit@: my sites :- www.office.com/setup | office.com/setup365 | www.office.com/setup | office.com/setup

  OdpovedaťOdstrániť
 28. office setup - Get Latest updates on setting up Office on your PC/MAC with office.com/setup by redeeming product key and Downloading Setup.

  OdpovedaťOdstrániť
 29. Thanks for posting such a great blog or article. It contains wonderful and helpful information. Keep up the good work!
  mcafee.com/activate | hp printer assistant | Hp printer support number

  OdpovedaťOdstrániť
 30. Office.com/setup present character staff are Officesetup-office-setup-show Certified Technicians dismissing don't everything Office setup considered hold any checks from any evacuated coming to if unequivocally showed up.
  http://officecom-officeoffice.com

  OdpovedaťOdstrániť
 31. norton.com/setup : An antivirus program is designed in order to protect your device from malicious software programs called norton setup. If the antivirus software detects any malicious code such as a virus, it will remove it by www.norton.com/setup , norton.com/nu16

  OdpovedaťOdstrániť
 32. Really great article, Glad to read the article. It is very informative for us. Thanks for posting

  office.com/setup

  mcafee.com/activate

  mcafee.com/activate

  norton.com/setup

  OdpovedaťOdstrániť
 33. This is a tool in Microsoft Word that checks what you’re typing as you type it. It has a list of sequences of characters to look for. If you type some characters that match one of the entries in the list, the program automatically changes what you typed to what it thinks should be there (by what is specified in the list). By default, the list that AutoCorrect uses contains the most common typos and spelling errors, along with some symbols
  Office.com/Setup |
  office Setup |
  mcafee.com/activate

  OdpovedaťOdstrániť

Veľmi pekne Vám ďakujem za každý Váš komentár :)
Thank you for your comment :)