pondelok 26. februára 2018

Líčenie a recenzia noviniek od Pupa

make up with Pupa

Ahojte, konečne dospel čas a ja vám môžem predstaviť nové trblietavé novinky od Pupy. Ide o produkty, ktoré boli určené síce hlavne na vianočnú sezónu, ale keďže je momentálne zasa plesová sezóna, určite stoja za zmienku :). Samozrejme, nechýba ani líčenie, ktoré je vhodné ako na slávnostné príležitosti, tak aj na bežný deň.
Tak sa teda pozrime na to, o aké novinky ide a či stoja za to!
Share:

utorok 20. februára 2018

Aliexpress Haul - nákupy

Aliexpress Haul, nakupy, okuliare

Ak tu chodíte častejšie viete, že si rada čo to objednám z Ali, alebo podobných e-shopov, no a keď sa to nakopí je čas vám to ukázať :). Najviac nadšená som z okuliarov, do ktorých som si dala urobiť dioptrické sklá, ale aj z iných vecičiek.
Share:

utorok 13. februára 2018

Love, love

winter outfit women

Valentín sa neuprosne blíži a mne na sociálnych sieťach buď vyskakujú valentínske líčenia, milé love fotky alebo naopak stories a komentáre o tom, či všetci potratili rozum a že ide aj tak o komerčný a divný sviatok.
 A ja naďalej zamyslene skrolujem a rozmýšľam aké stanovisko k tomu vlastne asi mám.... 
Share:

utorok 6. februára 2018

Starostlivosť o suchú problematickú pleť v zime

my winter routine, problematic sensitive skin

So zmenou počasia u mňa prichádza aj zmena starostlivosti o pleť a aj napriek tomu, že vonku nie je extrémne chladné počasie, moja pleť, ako aj celý môj organizmus veľmi nemá rad zimu.
 Okrem toho, že zvyknem byť od jesene do leta permanentne aspoň v miernej chorobe, moja pleť reaguje na chlad zvýšenou citlivosťou a suchosťou.
A nie len to, stále si musím dávať pozor čo na ňu dávam, pretože mám problematickú pleť s rozšírenými pórmi a sklonom k cystickým vyrážkam.
Share:
Blog Design Created by pipdig