streda 29. novembra 2017

Lush novinky

lush recenzia kozmetiky

Čas je pokročilý a mne sa pomaly zatvárajú oči, no napriek tomu verím, že tento článok sa mi podarí doviesť konečne do konca. Novinky od Lush vám chcem predstaviť už minimálne týždeň, no stále mi niečo príde do mojich plánov. Dnes to bolo pre zmenu hľadanie a nacvičovanie účesov na zajtrajšie točenie. Niekedy si tak vravím, že deň by mal mať predsa len pár hodín naviac, lebo keď prídem o 8 večer domov, nejak toho nestíham toľko, koľko by som chcela. Ale zas na druhú stranu, ak by mal deň viac hodín, isto by som si ho zaplnila natoľko, že by sa mi to opät málilo, takže asi je predsa len fajn, že ma len tých 24 :).

No, ale prejdem k dlho očakávaným veciam :), neviem prečo, ale keď vám  predstavujem vecičky, tak sa pri tom cítim, ako taký objavovateľ :D, pretože tu stále nájdem niečo, s čím som doposiaľ nemala žiadne skúsenosti a hlavne na čo by som pri inej kozmetike len ťažko narazila.
Tak sa poďme pozrieť, čo som objavila tentokrát :).
Share:

streda 22. novembra 2017

Päť jednoduchých návodov na účes pre dlhé vlasy

jednoduché účesy pre dlhé vlasy

Ahojte :), predĺžený víkend som si užila v Poprade a trošku som si oddýchla od počítačových činností a teda aj tých blogerských. Držalo ma to aj posledné dva dni, kedy som po večeroch len prezerala čo ma napadlo a robila veci, ktoré bežne cez týždeň nestíham, pretože ich vytláčajú moje blogerské aktivity. Dokonca som si aj trošku fyzicky zacvičila, čo sa u mňa stáva naozaj raz za rok :D.  

Aj preto tu mám pre vás, trocha iný článok ako som prvotne zamýšľala a tým sú moje hairtutorialy na celkom jednoduché účesy, ktoré sú vhodné pre dlhé, ale aj menej dlhé vlasy :). 
Share:

štvrtok 16. novembra 2017

Workshop pre blogerky s L'Occitane


loccitane zlava

V utorok som sa v Prahe zúčastnila na blogerskom workshope s L'Occitane. Hoci cesta bola dosť úmorná a  ja ako “správny" cestovateľ sa z nej ešte stále spamätávam, naozaj to stálo za to :) Okrem krásnych darčekov od L'Occitane som si priniesla aj skvelé zážitky a dokonca aj nejaké nové zručnosti. 
Share:

pondelok 13. novembra 2017

Obľúbené produkty posledných mesiacov

my favorite produc

Pomedzi prsty mi prejde kopec kozmetiky, ktorú veľmi rada skúšam. Väčšinou ide o veľmi dobre produkty, avšak nemám tisíc tvári, aby som mohla neustále používať všetko a tak selektujem a najčastejšie používam pár ( u mňa aj viac ako pár .D) obľúbencov (teda pomimo času skúšania, nových vecí). Avšak na blogu vám o nich väčšinou nestihnem povedať toľko koľko by som chcela. A tak som sa rozhodla, že tieto obľúbené produkty prenechám videám :).

A voilá, tu je prvé :)


Share:

piatok 10. novembra 2017

Jesenná nálada a ružové vlasy


ružové vlasy, outfits fashion blogger

Vonku je všetko také pekné pestrofarebné, tak som sa rozhodla, že dám nejakú tu farbu aj mojim vlasom :D.  Po ruke som mala ružovú, ktorá tu už nejaký ten mesiac vyčkávala na svoju minútu slávy. A tadá, mám ružovú hlavu, síce po pár umytiach už mám aj ružovo - žlto - oranžovú, ale nevadí, veď aspoň ladím do jesenných farieb :D.
Share:

nedeľa 5. novembra 2017

Je Olympus PEN ideálny fotoaparát pre blogerky?

olympus pen pl8 recenzia

Po Olympuse som pokukovala strašne dlho a priala som si, aby si ku mne našiel cestu. A niekedy sa sny naozaj plnia a Olympus Pen-PL8 pristál v obrovskej krabici v mojej obývačke :). 
Asi vám nemusím vysvetľovať, že z jeho dizajnu som bola paf hneď v prvej sekunde :). No krása je síce fajn, ale dôležité je vedieť, či aj stojí za to, lebo len pozerať sa naň človek asi teda nebude.  
A keďže sa ma veľa ľudí už na Olympus pýtalo, rozhodla som sa, že vám na tohto krásavca urobím konečne recenziu :). 
Share:
Blog Design Created by pipdig