nedeľa 23. apríla 2017

Pozdrav z FrancúzskaFrancúzsko je krajina, ktorú som zatiaľ nemala možnosť navštíviť a rada by som to niekedy v budúcnosti zmenila. Chcela by som vidieť levanduľové a kvetinové polia, prejsť si Paríž, ochutnať nejaké perfektné francúzske víno alebo si zgustnúť na francúzskom menu. Nápadov by bolo mnoho, len čas na to nejak momentálne nie je. A tak, keď nemôžem ísť do Francúzska, musí ísť ono na chvíľku ku mne :) (teda aspoň v jeho nejakej podobe).
Share:

utorok 18. apríla 2017

Líčenie s Urban Decay paletou očných tieňov

líčenie s urban decay paletou očných tieňov

Ani som sa nenazdala a je po veľkonočných sviatkoch a ja sa opäť chystám naspäť do Bratislavy. Nejak veľmi rýchlo mi ten týždeň prešiel a priznám sa, že som s internetom veľa času netrávila (aspoň niekedy :D). Neustále som však mala na rozume, že by som mala dokončiť článok, na ktorom sme sa s blogerkami dohodli ešte pred sviatkami (mimochodom podobný článok sme robili už počas vianočných sviatkov a môžete si ho pozrieť tu :)). Rozhodli sme sa, že si pripravíme líčenie, v  ktorom budú hrať hlavnú úlohu paletky Urban Decay. Každá z nás má nejakú inú :) a akú, to už zistíte v článku :).
Share:

pondelok 10. apríla 2017

3 tipy ako si vypestovať dlhé vlasy

dlhe vlasy, ako na to
Ahojte dámy a možno aj nejakí páni :), keďže často dostávam otázky, ako sa mi podarilo dopestovať dlhé vlasy, rozhodla som sa, že na túto tému konečne spracujem nejaký článok.

A ako sa mi podarilo dopracovať k takejto dĺžke? Nešlo to veľmi jednoducho a časovo to bolo tiež náročné, ale dá sa to, len to chce trpezlivosť, pretože to žiaľ nejaký ten čas trvá. Počas tohto “vlasorastového" času som sa riadila troma pravidlami.
Share:

sobota 1. apríla 2017

Douglas na Slovensku

Parfuméria douglas na Slovensku

Už sa to pomaly blíži, otvorenie prvých parfumérií Douglas na Slovensku! Myslím, že nejednému milovníkovi kozmetiky srdce zaplesá tak ako mne :). A ešte viac mi podskočilo, keď som sa dozvedela, že som pozvaná na event, na ktorom nám predstavia, čo vlastne Douglas so sebou na Slovensko prinesie. A čo teda prinesie? Čítajte ďalej :)

Share:
Blog Design Created by pipdig