štvrtok 29. decembra 2016

Večer so s.Oliver


Vianoce sú už za nami, o pár dní sa nám končí rok 2016 a ja som vám ešte nestihla napísať, akej príjemnej akcie som sa zúčastnila tento rok!! Takže to musím rýchlo napraviť :).  Už to bude viac ako mesiac, keď som dostala pozvanie na posedenie so s. Oliver, ktoré sa konalo v Bratislave v Sky bare.
Share:

utorok 20. decembra 2016

Ako na Vianočné líčenie

Ako na Vianočné líčenie

Vianoce sú už predo dvermi a tak sme sa s beauty blogerkami Lenkou, Drew a Karolínou dohodli, že si pre vás dnes pripravíme  inšpirácie na vianočné líčenie. Predsa len pri stromčeku treba vyzerať k svetu, nie :)?

Neviem ako to je u vás, ale my staviame stromček až na štedrý večer, upratujeme celý dom, varíme a ešte  dorábame posledné koláčiky. Darčeky tiež väčšina rodiny balí asi tak pol hodinky pred večerou a do takej 17 hodiny nikto nič nestíha. Preto bude aj moje líčenie nenáročné na čas (teda aspoň ja si to myslím :)).
Share:

pondelok 5. decembra 2016

Kulma Sapphire 8-in-1 s nekonečnými možnosťami


Nedočkavo som čakala, kedy ku mne konečne dorazí a kládla si otázky, či bude stáť za to. Viete, dlho som otáľala s tým, ktorá bude tá pravá, pre mňa ako stvorená. Keď mi jedno ráno zazvonil kuriér, vedela som, že to bude ona a nemohla som sa dočkať, kedy ju naživo uvidím. Poviem vám, roztočili sme to spolu poriadne, veď posúďte sami :D.
Predstavujem vám moju novú kulmu na vlasy, a to nie len takú hocijakú, ale Sapphire kulmu 8-in-1 od Irresistible me. Tá vlasy roztočí ako si len budete priať :) a ja vás s ňou dnes zoznámim trošku viac :)).
kulma na vlasy

Share:
Blog Design Created by pipdig