utorok 29. novembra 2016

8 tipov na darček pre mužov


Darovať niečo kamarátke, sestre, alebo hocijakej dáme nikdy, aspoň pre mňa, nie je až taký veľký problém. Nájsť však nejaký vhodný darček pre priateľa, ocka, brata, či iných pánov, to je teda už náročnejšia úloha. Takže milé dámy, aby ste nechytali predvianočné záchvaty, skúsim vám dať pár tipov, čím obdarovať pánov. Ak ste ale vo vymýšľaní mužských darčekov priekopníčky, neváhajte mi do komentára napísať nejaké zaručene dobré darčeky;) A ak nie, klikajte na článok a čítajte :).
Share:

streda 23. novembra 2016

Ako si pripraviť chutnú kávu aj bez kávovaru

coffein káva

Ráno a káva, viete si tieto veci predstaviť jednu bez druhej? Ja teda nie! Každé ráno u mňa začína šálkou kávy s nejakou dobrou sladkou buchtičkou (niekedy ju vymením aj za poriadne slané raňajky). V podstate som človek, ktorý má rána celkom rád, avšak musia mať svoj pokoj a zaužívanú rutinu, ktorá sa jednoducho neobíde bez kávy.
Zvykla som piť kávu instantnú a ako by povedali kávoví labužníci "skazenú" mliekom, avšak poslednú dobu som kúpené mlieko vyradila (pre možné hormóny v ňom obsiahnuté) a pijem už len mlieko od našej kravičky- čo je bohužiaľ raz za mesiac, keď som doma. Takže jediné, čím ju kazím teraz, je sušené sójové mlieko.
Do káv sa pravdupovediac až tak nevyznám, nevlastním ani kávovar (hoci raz by som určite chcela), avšak mám ju rada a deň bez nej si neviem úplne predstaviť. Preto som neváhala, keď mi prišla ponuka na vyskúšanie pravej zrnkovej kávy, veď predsa posuniem "kávovanie" o triedu vyššie :). Ale počkať, nehovorila som náhodou, že nevlastním kávovar? Hovorila, tak ako si ju chcem pripravovať bez toho, aby som dala stovky eur na kávovar?? No j ednoducho :), len čítajte ďalej.
Share:

pondelok 21. novembra 2016

Zaful súťaž- Zaful sale

                                   
Ahojte,
posledné dni mám veľmi uponáhľané, momentálne píšem jednu dôležitú prácu, ktorú musím dokončiť a odovzdať do konca decembra. Tak si vravím, že ono to štúdium nikdy nekončí aj keď mám už po škole. Ale verím, že to nejak dám a budem stíhať pravidelne pridávať na blog... mám toľko nápadov, tak len nech dopíšem túto vecičku.
Poznáte Zaful? Ak nie, môžete si o ňom niečo prečítať v tomto článku a ak áno, tak viete, že tam majú veľmi pekné a zaujímavé veci. Momentálne tento e-shop vyhlásil súťaž o 100$ poukážku na nákup.
Share:

utorok 15. novembra 2016

Zimný wishlist


Robíte si wishlisty? Ja som si doteraz len spisovala veci, ktoré by som si chcela zaobstarať, no dnes som sa rozhodla, že jeden urobím aj tu. Mnohokrát som si vyhliadla nejakú tú vecičku a kým som sa reálne dokopala k tomu, že si ju idem kúpiť, už ju nemali, poprípade som ju nejakým zázračným spôsobom vymazala zo záložiek. A tak som sa rozhodla, že sa s vami podelím s tým, čo by som si do budúcna rada zaobstarala :)
Share:

piatok 11. novembra 2016

Novinky od Revlonu


Skúšali ste už niekedy tak chutný rúž, ktorý vonia ako cukríky marshmallow? Že také rúže nepoznáte? Tak ja vám také predstavím - a nie len to, dnes bude reč aj o mejkape a špirálach značky Revlon, ktorá si našla cestu do mojej obľúbenej kozmetiky, ale poďme pekne poporiadku.


Share:

pondelok 7. novembra 2016

Nescafe Azera a tajomná hra Escape room


Ešte minulý mesiac som bola pozvaná do Escape roomu v Prahe. Ako správny strachopud som si pomyslela, že to nie je nič pre mňa a ešte ma aj sužovala choroba, avšak keď som sa cítila lepšie, prekonala som svoj strach a vydala som sa v ústrety tajomnej miestnosti, ktorá ma čakala v Prahe.

Share:

piatok 4. novembra 2016

Jesenná giveaway so Zendium


Poznáte zubné pasty značky Zendium?Ak nie, môžete si o nich niečo prečítať v mojom staršom článku a ak áno, určite vás poteší giveaway, ktorú som si pre vás na tieto jesenné dni so Zendium pripravila :).

Dvaja z vás totiž môžu vyhrať balíček zložený z troch rôznych pást a dvoch zubných kefiek.

Share:
Blog Design Created by pipdig