streda 19. novembra 2014

Bellinda zoštihľujúce legíny Active Slimmer recenzia

Trápi Vás celulitída či pár kíl na stehnách navyše? A čo ak by na to pomohlo nosenie napríklad legín? Že také niečo ešte určite nevymysleli, že to je len utópia?? Nieje, je to skutočnosť, toto všetko sľubuje novinka od Bellindy a to Active slimmer legíny.

Zoštíhľujúce legíny, Bellinda


Poďme si pozrieť čo o tomto zázraku píše výrobca.
Produkt je prevratom v chudnutí. Jemnosť 85DEN, nepriehľadné a matné, s Lycrou. Z hladkého mikrovlákna, ktoré obsahuje Acti-minerálny komplex s kryštálmi vložený do DNA vlákna. S dvojitým efektom: okamžitý tvarujúci účinok- progresívne chudnutie až o 1 veľkosť menej, a významná redukcia celulitídy vďaka Acti-minerálnemu kryštálu. Táto masáž stimuluje bunkový metabolizmus a mikrocirkuláciu krvi v koži, ktorá okysličuje tkanivá a tak napomáha rýchlejšiemu spomaľovaniu tukov:toxíny sú odvádzané z tela, pokožka sa vyhladzuje.

legíny na zoštíhlenie

Legíny nosím už nejaký ten týždeň a čo ma príjemne prekvapilo je ich skvelý, jemný materiál. Mám nesmierne citlivú pokožku a často sa mi stáva, že sa z nohavíc či legín vyhádžem už len preto, že ich nosím na mojej vyberavej pokožke!! No v týchto legínach sa cítim ako v bavlnke, žiadne výražky alebo podráždenie nehrozí. Okrem toho neviem ako vy, no ja som si predstavovala, že keď má niečo zoštihľujúci efekt musí ma to "zaškrtiť" prinajmenšom aspoň poriadne stiahnuť. Nič také sa neudialo, pocitovo stiahnutie takmer ani necítite, jednoducho, nosia sa fakt pohodlne. Čo sa týka ich zoštihľujucého efektu, môžem povedať s kľudným svedomím, že sa nohy zdajú hneď o niečo štíhlejšie. Neviem však úplne posúdiť či je to trvalý efekt, na to by som ich musela nosiť omnoho dlhšie a merať si centimetre(načo som lenívá) a predsa len si myslím, že na to je potrebné viac ako len jedny legíny. ALE! Minule keď som sa prezliekala a zahľadela som sa na svoje stehná a zadok odrazu sa zdali nejaké chudšie a pevnejšie. A mne teraz vŕta hlavou či je to len moja fatamorgána alebo je to skutočné. A či ak je to predsa len skutočné je to následok toho, že som išla do práce asi 2 x pešo(po 100 rokoch čo je dosť nepravdepodobné), alebo to bude predsa len v tých legínách?!?
Jedno je však isté s nákupom týchto legín určite nestratíte, pretože po prvé: ich nosenie je tááák neskutočne príjemne, že ich zo seba nebudete chcieť dať dolu. A po druhé Vás bude hriať pocit pri srdci, že robíte niečo dobré pre svoju pokožku :)  Tak čo vyskúšali by ste ich, alebo už nejaké vlastníte?
Ak by ste si ich chceli zakúpiť môžete to urobiť  na tejto stránke STRáNKE.Share:
Blog Design Created by pipdig