sobota 31. mája 2014

Vapur fľaša / Vapur bottle

Vapur, fľaša, na vodu

Túto sáčkovú fľašu používam už nejaký ten mesiac a volá sa Vapur. Neviem ako vy, ale ja som mala večný problém kam strčiť fľašu, keď som ju už vypila a chcela som ju opäť použiť. Alebo som často potrebovala mať so sebou fľašku len na istých miestach a pokiaľ som mala miniatúrnu kabelku nevedela som čo s ňou. V podstate fľašu so sebou nosím takmer stále, pretože som zástanca pitia vody z vodovodu, zároveň so sebou, ale nerada vláčim veľa vecí.  Túto moju dilemu z veľkej časti vyriešila táto vecička, ktorú po vypití zrolujem jedna radosť, môžem ju vložiť/vopchať kamkoľvek, všade sa zmestí.
Vapur, fľaša, na vodu

Má objem 0,48l a keď sa naplní dá sa hocikde položiť ako normálna fľaša. Moje prvé pitie z Vapurky mi robilo troška problémy, musela som si zvyknúť nato kde ju uchopiť, aby mi voda netiekla po celej brade....aj inde. Je síce pravda, že problém  všeho-úniku vody z vašich úst rieši vrchnák a la "cucák", ibaže ten ja veľmi rada nemám, tak som ho zo začiatku nahradzovala klasickým vrchnáčikom z inej fľaše. To však nebol najlepší nápad, pretože sa často stalo, že som ho zašraubovala nejak do krivá a už bola potopa na streche....teda v taške :O.
Vapur fľaša na vodu, recenzia

Jedinou nevýhodou(okrem cuciaka) vidím v tom, že keď je Vapur naplnený je dosť veľký, akosi som očakávala, že bude menší ako klasická pol litrová fľaša, no nestalo sa tak. Ibaže, keďže ja sa riadim zásadou, čím menšie tým lepšie, niekomu to vôbec nemusí prekážať(až tak veľký rozdiel to zas nieje).
Okrem tejto malej vady mu nemám čo vytknúť. Materiál je kvalitný, takže sa nemusíte báť, že Vám niekde praskne či vytečie, plus je to taký milý ekologický nápad ako ušetriť pár plastových fliaš na svete.
 Už ste sa s týmto stretli? Čo si o tejto "sáčkovej" fľaši myslíte?

fľaša na vodu, Vapur
Zakúpiť si ju môžete napríklad TUTO
Share:

utorok 27. mája 2014

I am soft lady

Čím som staršia, tým viac a viac začínam dbať na pohodlnosť. Vysoké topánky nosím len keď mám veľmi dobrú náladu.  A aj baleríny často striedajú tenisky, v tomto prípade, ale skôr nechtiac, pretože mám ploché nohy a musím nosiť do topánok vložky. Viete si predstaviť o koľko sa mi zúžil topánkový výber? Keďže väčšinou sú baleríny veľmi úzke a tie potvory sa do toho nevmestia. Pohodlné som si vybrala aj tričko, ktoré o mne prezrádza, že OBČAS som aj také milé, jemné dievča :)
Share:

pondelok 26. mája 2014

Skúška

 Aáááá zajtra mám skúšku..... tak to je.
I have exam tomorrow....:OO

Share:

piatok 23. mája 2014

One beauty day

Je piatok, ľudia vyrážajú do ulíc a ja sedím nad skriptami. Ja viem, nie som v tom sama, napriek tomu to náladu nezdvíha. Čo mi ju však vylepší, je spomienka na jeden krásny nedeľný večer....

Koženka: Tesco  Sukňa: Zara  Šatka: Gate  Leginy: Berushka 


Share:

pondelok 19. mája 2014

Come to my concert!

Dobrý večer dámy a páni,
ako každý rok aj tento budem mať koncert na mojej škole, čiže Vysokej škole múzických umení v Bratislave v Malej koncertnej sále. Budem hrať, ako inak, samú krásnu hudbu. Zaznejú diela Beethovena, Chopina, Skriabina, Elberta či Suchoňa. Koncert začne o 19.00 túto stredu. Tak neváhajte a príďte :)


Share:

štvrtok 8. mája 2014

Retro bicykle

Dnes som sa dozvedela, že ocko vyhodil konštrukciu z nášho starého bicykla. Bola to úplná rana pod pás, keďže som ho chcela opraviť a vytvoriť super vintage bicykel. Síce je pravda, že on o tom nevedel, no aj tak som na pár minút pocítila malinkú krivdu a dosť ma to teda vzalo! Myslieť máme však pozitívne a tak verím, že sa k nemu do leta nejak dopracujem. Čo je podľa Vás výhodnejšie, prerobiť si starý, alebo kúpiť nový?
Keď sa teda, zatiaľ, nemôžem preukázať vlastným bicyklom, ponúkam aspoň pár inšpiračných kúskov, ktoré očarili moje očka :)


 Však sú krásne :)
Share:

nedeľa 4. mája 2014

Červený kameň


Po troch strastiplných dňoch bez internetu som konečne pripojená :). Neviem čo sa stalo, ale na internáte úplne vypadol internet,  je síce pravda, že som vďaka tomu chodila o pár hodín skôr spať, no na moju únavu to aj tak veľmi nepomohlo. Čo mi ale pomohlo, bol deň voľna, ktorý som strávila obhliadkou hradu Červený kameň. Hrad je naozaj krásny a určite Vám odporúčam sa naň pozrieť. Mnoho krát rozmýšľam aké by to bolo žiť v takej dobe. Ak by sa to dalo, rada by som si to vyskúšala aspoň na taký týždeň. V krásnom hrade a v úžasných róbach. No veru, princeznou sa mi zachcelo byť aspoň na chvíľku :).
       Aj vy máte niekedy takéto chúťky???
Môj outfit princeznovský nieje, spoľahla som sa radšej na praktickosť. Predsa len, človek nikdy nevie, čo naňho z nejakej tej komnaty vybehne. Opäť som vsadila na kvetovaný look. Nohavice a náušnice majú rovnaký vzor, kupované boli však osobitne bez akéhokoľvek pomyslenia na súlad. Vyskytla sa tak náhoda, ktorú som si ja sama vôbec nevšimla a upozornila ma na ňu až kamarátka :D. Modrý svetrík je najnovší úlovok zo zliav v Hause, stál myslím 7 eur..no nekúp to :). Na nižších fotkách vidno aj môj modrý vak, ktorý mám z internetového obchodu www.tidestore.com. Nosím ho veľmi rada, no pýta si k sebe aj modré topánky, ktoré zatiaľ nemám. Vo vyhliadke síce už nejaké sú no ide o obchod na internete a mám strach, že nebudú sedieť. Mám problém keď si ich skúšam a nieto bez toho. Máte dobré skúsenosti s nakupovaním topánok cez internet??

Share:
Blog Design Created by pipdig