nedeľa 27. apríla 2014

Kvety, všade samé kvety - flower, flower


Stromy pomaly strácajú svoju kvetnatú hrivu a ja ich o to viac tužím vidieť vôkol seba.  A ak to teda nejde, hodím nejaký ten kvet aj na seba v podobe blúzky z New Yourkeru. Aby pod ňou nebolo vidno úplne všetko(keďže je dosť priesvitná), zahaľuje ma biele tričko z Gate. Nohavice som si doniesla ešte z Ameriky a našla  som ich na nejakej super zľave. Aáách, stále musím spomínať na tie úžasne obchody v USA...
Odkedy mám nové okuliare prišla som na, že sa na svet pozerá omnoho lepšie ak Vám okolo očí vykúkajú kvety, ktoré vyzerajú ako z marcipánu.....mňam. Ozaj máte radi marcipán??
Share:

streda 23. apríla 2014

My little goat and sunny day

Prázdniny skončili a ja som opäť na západe. Sľúbila som nejaké tie fotky z našej mini farmy, tak pridávam aspoň nejakú s mojou obľúbenou kozičkou :D a plus nejaké foto zo včerajšej, už bratislavskej prechádzky :)

Share:

štvrtok 17. apríla 2014

Okuliare s kvetmi- flower sunglasses


Krásny zelený štvrtok priamo z môjho rodného domova prajem :). Keď som odchádzala z Bratislavy, došli mi konečne moje kvetové okuliare. Už som sa ich nemohla dočkať. Podľa mňa sú úúúplne, že super. Mám veľmi rada kvetový vzor a ešte keď je 3D no úžas. Vy ste si už nejaké zaobstarali? Alebo mate radšej niečo jednoduchšie?  U nás je ich celkom ťažké zohnať, síce v Telly Wajl nejaké sú, no keďže majú okrúhly tvar, niesu podľa môjho gusta. Ja ich mám z ebay, azda k nim neskôr pribudne aj nejaký outfit. Do utorka avšak aktívna nebudem, idem si užívať domov a našu malú zoologickú záhradku. Narodilo sa nám kopu zlatučkých mláďatiek, určite pridám nejaké fotky. Inak ako u Vás prebieha veľká noc? U nás je to celkom zhon a samé nacvičovanie spevov na veľkonočné trojdnie :).

Vedeli by ste si niečo z tohto vybrať? :)
Share:

piatok 11. apríla 2014

S červenými bodkami a čiernym vakom


Za dávnych letných časov som si v poľskej krajinke zaobstarala tento bodkovaný svetrík. Je to jeden z mojich najobľúbenejších kúskov. Zdá sa jednoduchý?? Tak potom je potrebné lepšie sa prizrieť. Vzadu vykúka červená mašľa a kúsok mojej kože :). Už len pre tento detail som ho nemohla nechať v obchode a okrem toho je veľmi príjemný na dotyk.
Ďalším z mojich obľúbených kúskov je tento vačik, ktorý nosím poslednú dobu častejšie ako kabelku. Veď čo môže byť lepšie ako voľnosť rúk a chrbát bez bolesti? Nemá veľmi veľké rozmery, ale keďže ja som expert na vyplnenie priestoru, a to aj tam kde priestor nieje, zmestí sa mi doňho všetko čo potrebujem :) A čo vy a ruksaky? Nosievate ich alebo zostávate verní kabelkám?Share:

pondelok 7. apríla 2014

Korejská čierna maska - recenzia Black mask-review

 Dnes som sa rozhodla, že konečne urobím recenziu na Korejskú čiernu masku. Táto vecička má v popise práci zbaviť vás čiernych bodiek, či nejakých iných nedokonalosti pleti.
Keďže som v prvej línii v boji proti rozšíreným pórom a iným nedokonalostiam, bola som veľmi zvedavá čo to s mojou pleťou spraví. Okrem iného mám eeextremne citlivú pleť, takže si musím dávať pozor čo na nej vyskúšam. No citlivá či necitlivá, išla som s odhodlaním do toho. Trošku ma vystrašila jej veľmi hustá a mazľavá konzistencia. Hneď som si predstavila ako mi jej zvyšky z pleti nepôjdu preč a ja to budem nosiť do konca života. Ale, nič také sa na šťastie nestalo(zvyšky sa dali pekne zmyť). Maska zaschla tak do 10 minút a ja som sa premenila na.... toto
Share:

piatok 4. apríla 2014

Blúzka s krajkou

Zdravím, :) konečne máme víkend, tie sú stále tak potešujúce. Ja som oddychový deň ala víkend mala už dnes a trošku som ho strávila aj nakupovaním. Myslím, že tak skoro na to čas opäť nebude. Čo som si zaobstarala, ale už dávnejšie, je toto tričko z HaM a tento týždeň malo premiéru. Už som spomínala, že veľmi obľubujem krajku a čipku a všetko tomu podobné? Je jednoducho úžasná :) čo vy a Váš vzťah s týmto materiálom? :)


A moje sako z Poľska značky Mohito, škoda, že tento obchod nie je aj u nás :(
Nohavice: Coton  sako: Mohito bľuzka: HaM

  
Share:

L’Oreal Paris Mega Volume Miss Manga - recenzia

Ahojte, som tu so sľúbenou recenziou na novú špirálu Miss Manga od L’Oreal Paris, ktorá sľubuje maximálny objem rias a nekonečne otvorený pohľad ako Manga bábika.

Má skutočne pekný obal a zaujímavý tvar, síce trošku nepraktický, pokiaľ ho chcete napchať do nejakej mini kozmetickej taštičky.
Hlavnou novinkou je kónická-ohybná kefka, pomocou ktorej sa môžte dostať aj na najmenej dostupné riasy.

Jej plusom je, že vyčarí veľký objem a riasy nezlepí. Čo sa týka manga looku, ten nevyčaríte len pomocou špirály, chce to ešte dávku ceruzky a ďalších pomocníkov. Pridávam preto fotku len so špirálou.


Pre mňa je však táto špirála sklamaním. Vyčarí pekný objem rias, to sa jej musí nechať, ibaže je zložená akoby zo samých malých žmolkov, teda oni sa v nej nachádzajú a potom sa nachádzajú aj na vašich riasach.


A ak sa nenachádzajú na riasach, nájdete ich neskôr pod očami. Okrem iného, ak sa dostane čo i len kúsok do oka, začína rodeo a boj o život. Oko začne neskutočne štípať a slziť ako šialené.
toto ostalo len po pár hodinách, po celom dni je to 3-krát horšie
Odličovanie je tiež dosť nepríjemné, pretože žmolko-bodky máte asi všade, len nie preč z tváre.

 Ak by som sa mala ešte raz rozhodnúť, túto špirálu si nekúpim. A čo vy? Aký máte na ňu názor? Skúšali ste ju už? Ste spokojní alebo zdieľate podobný názor?
Share:
Blog Design Created by pipdig