štvrtok 31. januára 2013

Migréna

Zdravím Vás,
dnes mám akýsi divný deň. Teda deň je v pohode len mám od rána migrénu, a dokopy som nič nerobila z čoho mám zasa výčitku. Ale veď mám teoreticky prázdniny....no dobre toto veľmi neobstojí, ale tá bolesť hlavy by sa použiť dala :D
Chcela som ísť dnes do kina na Paralelné svety, ale ani to akosi nevyšlo boli ste na tom niekto??? Ak áno aké to je. Vidím sa dnes na skorú posteľ takže Vám prajem rovno dobrú noc.
Nohavice: Promod Tričko: Tally Wail rolák: činačik :)

Share:

utorok 29. januára 2013

Moja trieda

Ešte stále mi v škole bežia prázdniny. No o pár dni budem zasa naopak v inej škole, ako pani učiteľka odovzdávať vysvedčenia :). Poviem vám vypisovať tieto dokumenty je niečo príšerné. Stačí bodka navyše a môžte všetko prepisovať  ešte raz....a to ručne-nie až tak stručne, prosím pekne. Ja som teraz prepisovala všetky ešte raz, pretože som dala dátum narodenia číslom.... a malo to byť slovom....no čo už, opakovanie je matka múdrosti. :D
Dnes som sa mala ísť korčuľovať, ale pre toto úžasné zapršané počasie nič z toho. Nemám rada v zime dážď.
 Poslednú dobu som sa dala, na červenú a modrú.
Bľúzka: Promod sukňa: Cameliu topánky: Ccc
V tejto miestnosti, alebo inej jej podobnej, trávim väčšinu svojho času :) s mojim milovaným nástrojom.

Share:

pondelok 28. januára 2013

Tangle Teezer recenzia

Verím, že ste o tomto zázračnom hrebeni už všeličo počuli. Ja som už dlho zvažovala jeho kúpu, ibaže u nás ho v bežnom obchode kúpiť ťažko, a cez internet sa mi do toho veľmi nechcelo. Keď som, ale letela z Lyonu v ponuke mali práve túto vecičku. Ešte sa mi nejaké tie peniažky zvýšili :) tak som sa teda po dlhej ostýchavosti rozhodla osloviť uja Letucha :D . Ukázal mi túto krásnu malú vecičku a hne´d som vedela, že bude moja. A tak sa aj stalo.
No táto kefa, ak sa to dá takto nazvať, sľubuje, že rozčesáva vlasy, bez trhania a musím Vám povedať, že poslednú dobu sa mi guzlia vlasy extrémne. Pri rozčesávani som prežívala doslova muky, už som naozaj zvažovala, že sa ostrihám na veľmi krátko. Ale táto kefa naozaj pomáha, trhá oveľa menej a vytrháva málo vlasov. Tým pádom mi padajú aj oveľa menej vlasy, čo bolo pred tým na zaplakanie.
Okrem toho nám tento hrebeň sľubuje lesklejšie vlasy, musím priznať, že vlasy sú na dotyk hladšie, a tým pádom aj zjavne lesklejšie.
Jediná jeho nevýhoda je, že mi z neho značne elektrizujú vlasy. A keď si ním rozčešem nejakú kučierku je po nej. No dobre ostane milá vlnka. :)
V podstate som s ním, ale nadmieru spokojná. Ja mám menšiu cestovnú verziu. Ale možno si ešte zaobstarám časom aj väčšiu. :)
Ak by ste mali záujem môžte si Tangle Teezer obzrieť aj tuto : http://www.kadernicke-potreby.com/c/2235/tangle-teezer?gclid=CIHXqbTyi7UCFU3HtAodXhUAgQ

Môj malý žraločik :)


Share:

piatok 25. januára 2013

Oddychovka po skúškach

Musím sa priznať, že mám skúškové v celku rada....pokiaľ si odmyslím skúšky :D . Ale našťastie je po skúškach a tak môžem šumčičky vyvaľovať doma. Koľká to radosť. A keby ste len videli ako je tu pekne. Až škoda, že som si nezobrala so sebou foťák. Ale no nevadí.
Rolák: Reserved sveter: z Frazncúzka :) sukňa:dedičstvo podkolienky: Teranova 

Prajem Vám všetkým krásny deň :)
Share:

pondelok 21. januára 2013

Po skúškach

Tak Lucinka má všetky skúšky za sebou :) To je tak skvelý pocit. Ach no super čo vám poviem.
Konečne pridávam aj nejaký ten svoj outfit, aby to tu nebolo také prázdne :)
Tričko: Promod sukňa: Zara pančušky:Tesco a topánky: ccc Naušnice: ručná výroba Bea

Share:

sobota 19. januára 2013

Lyon- festival svetiel

Tak po dlhom čase sa znova ukazujem. Práve vo veľkom fičí skúškové obdobie, a čo je najlepšie robiť cez skúškové????? No predsa všetko možné okrem učenia :D ako inač, a potom príde ten stres, keď sa jednoducho musíte prinútiť sadnúť si za knihy a tlačiť do hlávky všetke potrebné informácie. A tie výčitky potom.....jedna radosť. Ale to poznáme azda všetci vysokoškoláci.
No, ale mám chuť teraz hovoriť o niečom inom a to o mojom výlete do Lyonu. Išla som tam 6 decembra a bola tam takmer týždeň keď bol festival Svetiel. Poviem vám bola to paráda. Bývali SME u kamoša môjho kamoša, za čo mu ďakujem. A ten sa o nás staral kráľovsky. A ako pravá Lyončan nám vyváral všelijaké francúzske dobroty. Vlastne som tam celý čas, jedla, zabávala sa a obdivovala starobylé mestečko. Svetelné projekcie boli naozaj úchvatné. Tak si teda pozrite niečo s mojich spomienok....
Share:
Blog Design Created by pipdig