pondelok 30. januára 2012

Koniec od nákupov, alebo čo to znamená keď treba baliť

Sťahujem sa, a som v zhrození koľko mám vecí a ako sa presťahujem. Je to priam niečo príšerne. Týmto som sa rozhodla, že minimálne dva mesiace nenakupujem, pokiaľ to nebude životu potrebné..topánky sa do toho nezahrňujú, ale sú dovolené len jedny. Aspoň konečne ušetrím je to  hrozné, naozaj to musím obmedziť, keby, že som doma tak ma to tak netankuje, ale keď to budem vláčiť..a to si nechcem predstaviť koniec roka....
Share:

streda 25. januára 2012

Hi, everybody

Včera som prežila strašne fajn deň, bol to jeden z takých v ktorom takmer nič nerobíte, a stále sa s niekym stretávate, sadnete si na kávičku a je vám dobre. Síce doobeda som vypisovala vysvedčenia, a to vám poviem teda je strašná robota, napíšete o jednu čiarku alebo dĺžeň viac, a môžete vypisovať ďalšie. Ja som takto zničila asi tri, no radosť. Musím povedať, že si sadať veľmi nechodím, pretože okrem toho, že je to tu teda pekne drahé, nemám na to čas, no a včera som si to vynahradila asi za celý zimný semester, na izbu som prišla okolo druhej ráno..čiže..no :)
Konečne vám tu dávam aj svoj outfit, veľa na ňom síce nevidno lebo je to vonku, no aspoň niečo.

Vetrovka: Cameliu
topánky: Baťa
sukňa: Zara
šál: Cameliu


Share:

pondelok 23. januára 2012

Tak seminárka napísaná a odovzdaná, koľká to radosť už žiadne namáhanie mozgu... už len dva týždne pohodičky, no a práce, ale aj tak je úžasne vstávať o 9 s tým pocitom, že zo seba nemáte výčitku. Dnes idem do práce, ako stále sa mi veľmi chce, no čo už so sebou narobím tak to niekedy býva. Nie je to bohviečo študovať a popri tom pracovať. Každý mi vraví, že toto sú najkrajšie roky môjho života, na Výške, lenže ja sa akosi nemôžem dočkať kedy tu výšku skončím a budem už "len" pracovať. Možno potom zmením názor..ale momentálne to tak nejak cítim. Na druhej strane je super, že ešte nemám toľko starostí bežného dospeláckeho života, a že nie som odkázaná sama na seba...ale, ale Neviete mi dať nejaký dobrý typ na knižku? Takú o živote, trocha aj o láske, ale takú čo mi do toho života naozaj aj niečo da???

Share:

nedeľa 22. januára 2012

A máme nedeľu, zajtra musí ísť opäť do práce..hm radšej na to ani nemyslieť, napísať jednu seminárky je momentálne pre mňa ako prekliatie, tak to býva keď toho nemáte veľa nechce sa vám absolútne nič, nejak sa s tým ale azda popasujem..no musím a čím skôr najlepšie dneska, tak na tom asi neskôr :) budem pracovať

Share:

sobota 21. januára 2012

Retro

Aby ste nezabudli ako vyzerám tak vám tu pridávam fotku zo silvestrovskej párty, mali sme ju v retro štýle...neviem síce, či to u mňa bol až taký retro štýl..ale snaha bola. Čo robíte cez víkend, ja len oddychujem pozerám vaše blogy a mienim si dnes niečo uvariť, tak som zvedavá ako to víde, kedže som nevarila ani nepamätám. Prajem aj vám krásne leňošenie :))
Topánky som mala zo začiatku vysoké..ale po polnoci som ich musela vymeniť farby sú v skutočnosti úplne iné sýte. Sukňa je zo Zary, jedna z mojich najobľúbenejších :) a ja som tá v strede hah pre istotu :)
Skutočné farby..predsa len pre lepšiu predstavu

Share:

štvrtok 19. januára 2012

Skúška z teórie úspešne za mnou

Ach aký je to len krásny pocit, keď spravíte nejakú tú skúšku a už sa nemusíte učiť :) Nieže by som nerada študovala, no stále sa poteším ak je toho štúdia troška menej :DD
Share:

nedeľa 15. januára 2012

Prajem vám krásnu zasneženú nedeľu, my ju máme doma dnes naozaj krásnu bielu, len kedže dnes idem do Ba tam sneh nieje :( aspoň keď som odchádzala nebol, no čo už nejak to budem musieť prežiť. Dámy idem si urobiť bábovku cesta bude dlhá a ja určite hladná :) Have a nice day cmukShare:

sobota 14. januára 2012

Mám skúškové, jednu skúšku tú najťažšiu mám úspešne za sebou, lenže učiť sa mi nechce a ďalšiu mám pred sebou a ničomu nerozumiem, tak ma úplne zdolávajú stresy a nervozita.
 A celkovo sa mi nič nechce, a len rozmýšľam o nesmrteľnosti chrústa.
Jediné na čo som prišla je to, že by sme sa nemali trápiť vecami, ktoré nemôžeme ovplyvniť, alebo zmeniť, svoju energiu by sme mali dať na to čo zmeniť dokážeme, ale nechce sa nám do toho ísť, pretože možno prídu dni, keď sa ani to ovplyvniť už nebude dať..tak ja len tak
 Nestrácajte nervi a rozum ako ja, pre jedny skúšky sa to naozaj neoplatí :)
Share:
Blog Design Created by pipdig