piatok 9. decembra 2011

Winter inspiration

Konečne piatok, vyvaľujem šumky na posteli a rozmýšľam čo si vezmem na zajtrajší malý výlet. Kam to zatiaľ nepoviem. Stále keď úporne kombinujem veci vo svojej skrini, prichádzam na to, že si nemám čo obliecť, ach s nami ženami je to tak ťažké.
A tak aby som sa trošku navnadila dávam tu zimnú inšpiráciu, azda navnadím aj vás :)


Share:

streda 7. decembra 2011

Beánia

Pred niekoľkými týždňami sme mali školnú akciu a to diskotéku. Vytancovala som sa teda naozaj poriadne a myslím, že čo sa týka dikoték stačí mi to na rok. Pridávam niekoľko fotiek akosi nič nevládzem, a nechce sa mi veľmi ani rozmýšľať čo napíšem. Poslednú dobu sa mi chce len spať a spať a tak radšej aj do tej postele idem dobrú noc :)Share:

pondelok 5. decembra 2011

Mikuláš

Dnes som chcela písať článok o tom ako prežiť Mikuláša, ak ste niekoľko kilometrov od domova. A sama. Alebo lepšie povedané s nikým, kto by mohol byť údajný Mikuláš. Celkom som z toho bola smutná nepomohli, ani malé vlastné Mikulášske nákupy v podobe legín..chcela som ponožky, ale nejak aa to no nepodarilo. Bola som z toho celá nešťastná, ale čo sa večer nestalo dostala som jeden velikánsky Mikulášský baličkek. Ani si neviete aká som šťastím bez seba. Mamka hovorila, že som ako dieťa...povedala by som, že nemá pravdu. JA SOM EšTE HORšIA AKO MALé DIEŤA.....keď ja jednoducho mám takéto veci strašne rada, milujem prekvapenia, milujem keď si na mňa niekto spomenie a hlavne to myslí úprimne. No čo už som raz taká....:) :) večné dieťa
Share:

piatok 2. decembra 2011

Už mesiac mám 23

A som o rok a mesiac staršia. Kedže som v tom období mala takú menšiu krízu, pridávam teraz pár fotiek z mojej oslavy. Ako ten čas len rýchlo letí však?
Sveter-lifeline, sukňa- coumeliu

Share:

December

Aby sme mysleli pozitívne, tešme sa čo nám prinesie december.

Takže po 1. sneh :) a sním jeho vŕzganie pod nohami...ja to mám tak rada, a všetko tak krásne biele, a ligotavé vločky.
Po 2. Vianočné trhy, s nimi spojené omamné vône, množstvo svetiel, a teplé zahrievacie tekutiny 

Po 3. prázdniny, k tomu azda ani nič netreba hovoriť.
A po 4. Vianoce, ja ich mám tak rada, tu atmosféru, zdobenie všetkého možného, vôňu ihličia, vôňu koláčov vyberaných z rozpálenej trúby, neustále nacvičovanie zboru, a spev všade prítomný a samozrejme darčeky :D
Takže máme sa na čo tešiť

Share:

štvrtok 1. decembra 2011

Choroba pretrváva alebo boj proti stresu

V posteli začínam mať pomaly vyležanú dieru. Nieže by som len spala, venujem sa aj inak veľmi dôležitej činnosti ako je lozenie po internete a neustále prezeranie blogov.
 Ak uvidím niečo zaujímave hneď ma napadne tisíc ideí ako to zrealizovať na tom svojom. No, ale ako vidíte veľmi sa to nedarí. A nedaria sa ani iné menej prospešné prace ako písanie semináriek či príprava na skúšky. Väčšinou ma pri týchto prácach poháňa stres, ale ako si tu tak vylihujem, čím ďalej cítim menší nárast adrenalínu z toho, že nič nestíham. Je jasné, že to na mňa všetko spadne akonáhle vojdem do školy.
Ale, v podstate by bolo veľmi príjemne prežívať ten vnútorný pokoj, že tie veci okolo školy, práce a všetkého možného čo nás núti stresovať vlastne až tak dôležité niesu.
A keď tak nad tým ešte viac porozmýšľam musím sa v tom len utvrdiť.
Baby nestresujte sa život je na to príliš krátky...
Bohužiaľ v tom reálnom živote to až tak ľahké nie je. A keď na školu pomyslím, aj ja už začínam pociťovať stres. Ale určite nie je na škodu sa o to aspoň pokúsiť a od tých vecí sa odosobniť.
Prajem vám krásny nestresujúci deň . (Mal by byť vyhlásený deň nestresovania sa...čo tak dnes ??? :D )
Share:
Blog Design Created by pipdig