sobota 30. júla 2011

Vogue Latin America August

Tieto sukne a šaty sú jednoducho úžasne presne na moju nôtu

Share:

streda 20. júla 2011

Tigrica tigrovaná

Pár mojich snov som vám už predstavila, a dnes som mala ďalší mierne divný sen. Snívalo sa mi s tigrami, a levmi, že som pred nimi utekala, hm rozmýšlam či to nemá niečo spoločné s mojim včerajším outfitom :)

Sukňa: Teranova, topánky:Young Spirit tričko: Ole Nostalgia
Prajem vám krásny deň :)
Share:

utorok 19. júla 2011

Lastovičky - Swallows

V jeden krásny deň si u nás spravili lastovičky hniezdo, kedže to bolo hneď nad vchodovými dverami, domáca rada rozhodla, že musí isť dole :(. Lastovičky si, ale spravili hniezdo opäť, a dokonca znova na tom istom mieste, a to už žiadny obyvateľ nášho domu, nemal to srdce zničiť ho. A tak máme rovno nad dverami lastovičky, ktoré sa mali veľmi radi, a splodili štyri malinkaté lastovičky. Síce špinia ostošesť, žiadne vynálezy, na zabránenie nepomáhajú, a treba to furt umýva, sú veľmi rozkošné a my pevne dúfame, že ich neporeže kocúr, ktorý sa akosi často obšmieta okolo nášho domu. A tu už máte naše hviezdy :)

In a wonderful day for us to have done swallows nest, as it was just above the entrance door, local council decided that he must go down: (. Swallows, but did nest againand again even in the same place, and it has no inhabitant of our house, not the heart todestroy it. and so we straight over the door of swallows, which had a very happy, andfathered four tiny swallows.  Although dirt, no inventions to prevent not help, andI still need to wash, very cute and we strongly hope that the porous cat that somehow often around our house.  Here you have our star:)


Share:

sobota 16. júla 2011

16 júl

V dnešnú noc sa u nás strhla príšerná búrka pár krát som myslela, že azda mi buchne priamo do izby. Počasie je aj dnes dosť na nič. Ešte, že som stihla niečo na fotiť včera. Prajem Vám slnečnejšie dni ako tie moje


Vesta, šaty: NEW Yorker- tie šaty stály 5 eur no neber ich :)
Share:

piatok 15. júla 2011

Po ťažkej práci

Ahojte,
posledné dni som sa venovala rekonštrukcii mojej izby maľovala som a tapetovala,  a trošíčku nadávala, že už takéto veci v živote robiť nebudem, ale...nakoniec som rada. Najhoršie bolo asi tapetovanie, toto už asi naozaj robiť nikdy nechcem...a síce nikdy nehovor nikdy. Všetko som robila sama, tak som na seba aspoň hrdá. Čo sa mi inač dnes snívalo.... navôkol vypuklo Harry Poterovské šialenstvo, a ja som tiež jeho veliký fanúšik...ale to, že sa mi o tom bude aj snívať som si nemyslela. No a dnes sa snívalo, že som bojovala s Harrym a Hermionou proti Voldemortovi, ktorý mal aj dieťa zamiloval sa do nejakej ženy, dieťa ale usmrtil, a žena sa zabila, a potom chcel zabiť nás, ale nakoniec sme ušli...no moje sny sú stále...jedinečné. Už sa nemôžem , ale dočkať kedy pôjdem do kina :
Popozerajte si moje výtvory, ešte síce budú malé zmeny, ale to asi až postupne, zatiaľ som šťastná, že to vyzerá tak ako vyzerá :)A môj ranný kukuč :)

Share:

sobota 9. júla 2011

The eyes

Zdravím vás slečny a páni,
dnes sa nám črtá nádherný deň, včera sme u nás postavili menší-väčší bazén, a ja verím že sa doňho dnes dostanem, a popri tom chytím aj trochu bronzu...pretože teda je to s mojou farbou pokožky dosť zlé. Nejaký zaujímavý článok nestíham pridávať, pretože včera som väčšinu času zavárala...no na vidieku u nás je to raz tak. Ale verím, že dnes sa mi už niečo podarí. A ako trávite čas vy? A čo počasie? Ja som zo slniečka tak šťastná :)
Prajem vám krásny deň


Hello ladies and gentlemen,
Today we are shaping a wonderful day with us yesterday we built a smaller-larger pool,and I hope that I get into it now, and besides I catch a bit of bronze ... Thus it is with myskin color pretty bad. Some interesting article to add prosecuted because yesterday Ipickled most of the time ... but in the countryside with us once this is so. But I believe thattoday I have something succeed. And how you spend your time? What's the weather? I am so happy for the sunshine:)
Have a nice dayShare:

štvrtok 7. júla 2011

Kvety na ušku, kvety na krku

bolero:Clockhouse, sukňa: Tally weijl, retiazka: Bijou Brigitte,  


Retiazka a náušnice z blízka, náušnice sú ešte z Ameriky a tiež tričko
Konečne celý deň svietilo slnko, nie je nič lepšie a ja som mohla tým pádom vytiahnuť sukňu. Bola som si tiež kúpiť farbu do izby bude ružová. Dlho som túto voľbu zvažovala, mám rada ružovú, ale nebola som si istá či ju chcem aj na stene. No na druhej strane, keď budem už veľká :) a budem mať vlastný byt, ružovú spálňu mať už asi nebudem, takže sa idem vyblázniť teraz.
Share:

streda 6. júla 2011

Izbový búúúm

Zdravím vás,
idem si trošku prerábať izbu, a tak na internete obkukávam kade čo. Aby som v tom neostala sama podelím sa s vami :)Share:

utorok 5. júla 2011

Večerná gril párty

Včera večer mala zraz inteligencia národa....... teda mali sme grilovačku vysokoškoláci z našej farnosti. Musím povedať, že mám take akcie veľmi rada, okrem iného sme hrali vybijanu, a prišla som na to, že človek dokáže mať svalovku aj na chrbte, a že by som mala niečo zo sebou robiť, pretože začínam byť ako poleno. A to ja nerada. Dnes konečne svieti trošičku slniečko. Takže sa azda už vyjasní. Majte krásny deň :)
Share:

pondelok 4. júla 2011

V modrom

Ahojte,neviem ako u vás, ale tu u nás je počasie viac ako príšerne. Mám taký dojem, že mňa tie mraky doma prenasledujú, pretože väčšinou keď som doma, a mohla by som si nejak užívať slnko, alebo sa opáliť je zima a slnka nikde. No aj napriek tomu sa snažím nestrácať, nádej a zasa na druhej strane takéto počasie má aj svoju výhodu, jednou z nich je že nemusím robiť na záhrade :) a to je naozaj super.

Čo mám na sebe: Vestička a nahrdelník: New Yorker, nohavice: Cameliu- za 150Kč no nekúp to, je to úlovok ešte z Brna :), tričko: Teranova, opasok: dedičstvo od tety, topanky sú tiež z Brna, ale o tých niekedy inokedy ....majte sa krásne :)
Share:

piatok 1. júla 2011

Film tip - Zabijaci

Po väčšina z vás bude mať teraz viac času, tak aby ste sa nenudili a ak tak správne, dávam vám tip na film, nejde o žiadny kriminálny, alebo nejaký iný nebezpečný film, ale o fajn komédiu.
Vrelo odporúčam, je to o jednej trošku veľmi normálnej babe, ktorá má rada poriadok a kľud v živote a zaľúbi sa do nájomného vraha, ktorý kvôli nej zavesí svoju prácu na klinec...samozrejme milovaná, netuší čím sa živil až raz.....a to si už dopozerajte, ale je to sranda :)Share:
Blog Design Created by pipdig