pondelok 28. februára 2011

Keď ja tak rada červenú

Mení sa mi farebná škála, pomaly sa začínam upínať na červenú a všelijaké čiapky. Myslím, že mám minimálne 7 čiapok, či už ide o baretky, klasické čiapky, klobúky alebo iné. Aké nosíte najradšej vy???
Ja keď som bola malá vyhýbala som sa im ako čert krížu, neznášala som ich lebo som si myslela že mi nejdu. Teraz ich považujem za skvelý doplnok.
Share:

nedeľa 27. februára 2011

Nákupný pôst

Zdravím vás krásne devy a páni :)
Dnes som sa prebudila opäť do jedného krásneho slnečného rána. Minulý týždeň v piatok som to trošičku prehnala s nákupmi a tak trošku dohnaná svojimi výčitkami som si povedala, že si nekúpim nič na seba a ani žiadnu dekoratívnu kozmetiku. Tak prežila som horko ťažko pol týždňa a uvidíme ako to pôjde ďalej. Jedno je isté musím míňať trošku menej. Ako ste na tom vy s míňaním??? Máte aj výčitky ak to troška viac prešvihnete?
Začítala som sa sa dnes do knihy Proroctvá kráľovnej zo Sabý Sibyli. A niektoré veci ma troška, hm nastrašili. Kto neverí v Boha môže mu byť taká kniha ukradnutá, ale mňa sa trošku dotkla. V tom dobrom slova zmysle. Že by sme sa možno mali viac starať o tú našu dušičku. Mám rada také knihy, ktoré vo mne niečo zanechajú. Čo vy máte také?
Share:

sobota 26. februára 2011

Ach to krásne nič nerobenie a domov

Som opäť chorá, no je to strašne, ale na druhej strane som konečne po štyroch týždňoch doma a užívam si túto atmosféru. Ten pokoj, občasné havkanie Rexa homo kalvi fagusa - toto meno mu dal môj brat. Malo by to znamenať: požierač ľudských lebiek....nebojte sa, absolútne sa to naňho nehodí, a voláme ho len Rex :). Ráno ma zobudili slnečné lúče a kikiríkanie kohúta...ach aká to romanca. Darmo mám to tu rada. Domov je domov.
A čo mám ešte rada je seriál Gossip a ich módne kreácie, tak sa pokochajme

Share:

piatok 25. februára 2011

Ako som chcela pekné obočie a cool ofinu

V jeden krásny deň, po obhliadnutí niekoľkých dobre upravených žien v časopise či len tak na ulici, som sa rozhodla, že potrebujem zmenu. Plná elánu a odhodlania som vymýšľala, čo by pod tou zmenou malo padnúť. Pri pohľade na moje takmer rok liberálne upravované obočie, som dospela k záveru, že ono je hodné....malinkatej úpravy. V tomto môj bystrí zrak padol na vlásky, a pod tlakom, všade prítomných krásnych ofín, musela som ju mať. Veď čo, že mám trošku vlnité, trošku viac vlnité vlasy....vravela som si, že sa to nejak vyrieši.

Tak som sa zašla opýtať do salónu na obchodnej ulici, či by mi tieto zmeny mohli urobiť. Kedže to nebolo možné, v ten deň pre neprítomnosť kozmetičky, objednala som sa na stredu. Celá ustráchaná, ako to už u mňa chodí...kaderníkom neverím, ale stále sa im snažím dať šancu aby ma presvedčili o opaku. Ibaže, prvé s čím ma privítali bolo, že kozmetička tam jednoducho nie je. Tak som sa podujala aspoň na ofinu. No a táto ofina bola hotová asi za 5 minút. Vidno ju absolútne nebolo, a stála ma 5 eur. No čas bol totožný z platením. Okrem toho mi ju strihala asi ako kuraťu, takže no nič moc. Moja nedôvera v kaderníčky sa opäť len prehĺbila.
To že som si ju ja ešte trošku dostrihala, komentovať nebudem, ale už ju aspoň vidno, len neviem či je to až tak pozitívne.
Napriek tomu som sa tešila na moje nové, krásne uhladené obočie. Prišla som vo štvrtok, kedy som bola objednaná, a ....kozmetička tam nebola. Tak som sa objednala na piatok a...kozmetička tam nebola. Tak som sa zmierila s tým, že budem mať mierne bujaré obočie, a zmeny nechám radšej len na šatník. Moja ofina mala vyzerať, nejak ako na týchto obrázkoch. Kedže som znovu chorá, a keď som chorá vyzerám ako tri krát vyoraná myš, teraz fotky dávať nebudem....ale má to do toho ďaleko.
Aké máte najhoršie skúsenosti s kaderníkmi a kozmetičkami?
Share:

Make up, La roche posay - predám

Zdravím vás,
pred troma týždňami som si kúpila tento make up. Ibaže mne farbou absolútne nevyhovuje, je na mňa dosť svetlý. A tak ak by ste mali záujem tak by som ho predala. Cenu si môžme dohodnúť. Použila som ho tri krát. Takže je ako nový. Mal by niekto záujem?
Čo sa týka farby, je to odtieň 11.
Share:

štvrtok 24. februára 2011

Niečo na oddych- Jedz, modli sa, miluj

Včera som mala troška času, a tak som si mienila pozrieť nejaký film. A musím povedať, že mal na mňa celkom dobrý vplyv. Dej sa celkom dal, nebolo to niečo pričom by ste zívali nudou, a na druhej strane, pričom by ste trpli ako to skončí. Ja totiž ak mám príliš, ako to nazvať dramatický film, kde sa stále niečo kazí, som z toho nervózna a nahnevaná, a mám chuť od toho odísť....čo samozrejme nikdy neurobím pretože zvedavosť mi akosi nedá.
Ak by som mohla hneď by som sa vydala na cestovanie, no uvidíme možno keď skončím školu, alebo azda aspoň na chvíľku cez prázdniny. Ďalšia vec ,čo sa mi na tomto filme páčilo, je že hlavná hrdinka sa obracia k Bohu. Dnes sa to vo filmoch až tak nevidí, skôr sa to považuje za niečo hlúpe.
Videli ste tento film? Aký naň máte názor???
Share:

pondelok 7. februára 2011

Posledné chvíľky snehové

Vyzerá to na to, že prichádza jar. No mne sa podarilo, zachytiť mrázikovskú atmosféru. Nemôžem si pomôcť strašne mi to všetko naokolo pripomínalo.


Ako končí zimička končia aj moje prázdniny, a zajtra začína krutý letný semester, a s ním milióny ťažkých hodín za klavírom. Nie je to nič potešujúce, no momentálne sa proti tomu nijak nemôžem brániť. Ostáva mi len podvoliť sa hrozným povinnostiam.
Majte sa krásne vaša Lullu
Share:

štvrtok 3. februára 2011

červená karkuľka

Všade na vôkol hrozí chrípka. Len pevne dúfam, že mne sa vyhne hoci všetko nasvedčuje o opaku, ach.
Tento klobúčik som kúpila minulý rok v reserved, na výpredaji, stál myslím 2 eura.

Tie naše kury sú tak úžasné. Doma sme mali v ten deň, úplne krásnu zimnú atmosféru.

Inač skončili sa mi prázdniny, opäť nastupuje tvrdá realita v podobe školy a mne sa tááááák veľmi nechce.
Share:
Blog Design Created by pipdig